Bílovec – Uničov 2:2 (3:2 po pen.) | Bzenec – Hodonín 3:3 (5:4 po pen.) | Havířov – Hlučín 2:2 (3:5 po pen.)
Tasovice – Rosice 2:1 (kon.)
po penal. (5:4)
TJ Slovan Bzenec
3:3 (2:2)
FK Hodonín
Středa 28.08.2024, 17:30 • Městský stadion, Bzenec • MOL Cup • 1. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u delšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (19:44:19)

Máme za sebou utkání 1. kola MOL Cupu, po kterém do druhého kola postupuje TJ Bzenec po fantastickém výkonu a proměnění všech penalt.

5. série
    5:4
    Martin Vaďura proměnil finální pokus.

5. série
    4:4
    Martin Holek pátou penaltu svého celku proměnil.

4. série
    4:3
    Petr Kasala svůj penaltový pokus proměnil.

2:1
    Tomáš Zůbek svoji penaltu proměnil bezpečně.

2. série
    1:1
    Patrik Dressler svoji penaltu na styl panenky proměnil.

1. série
    1:0
    Robert Janás svůj pokutový kop proměnil.

1. série
    0:0
    Patrik Švarcner svůj pokutový kop neproměnil.

Střílení penalt začíná.

Máme za sebou druhou půli, po které je stav 3:3. V druhé půli se prosadil za domácí po skvělé akci Pelikán v minutě 59. Za hosty vyrovnal v 64. minutě Veljača.

90+5
    Druhý poločas skončil.

90+5
    Domácí mají poslední akci.

90+2
    Adam Dunda se snažil svým hereckým výkonem nafilmovat penaltu, ale hlavní rozhodčí jeho výkon ocenil žlutou kartou.

90+1
    Hodonín bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Nikola Absolon se dostal ke střele zpoza vápna. Jeho pokus však skončil nad bránou.

87
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Ďurek, přichází Březina.

86
    Hostující Hodonín je v tlaku a snaží se rozhodnout ještě v základní hrací době.

84
    Domácí Vaďura centroval na naběhlé spoluhráče, jenže jeho pas si stáhl brankář Adamec.

82
    K zahrání volného přímého kopu se postavil Švantner, jehož pokus brankář vyrazil. Na odražený míč si naběhl Dunda, ale ten stál v postavení mimo hru, takže se pískal ofsajd.

81
    Hodonín bude zahrávat volný přímý kop.

80
    Hráči Hodonína se velmi rozčilují, neboť si myslí, že by měli zahrávat rohový kop. Hlavní rozhodčí ale ukazuje odkop od brány.

77
    Střídání v týmu TJ Slovan Bzenec:
    ze hřiště odchází Kaňa, přichází Řezník.

76
    Hodonín bude vhazovat poblíž šestnáctky domácích.

75
    Hsotující Bohun si navedl míč na střed a vypálil. Jeho střelu nadvakrát brankář Frydrych lapil.

74
    Hostující Dunda si nepohlídal své postavení a byl mu domáván ofsajd.

73

72
    Martin Nečas dostává žlutou kartu za již několikátý faul.

70
    Do velké možnosti se dostal domácí Komínek, ale jeho střela z otočky přeletěla hostující bránu.

69
    K odraženému míči se dostal Lukáš Hamrle, jehož sraženou střelu brankář Frydrych lapil.

67
    ze hřiště odchází Veljača, přichází Hamrle.

66
    Domácí trenér Bohumil Páník dostává za své protesty žlutou kartu.

65
    ze hřiště odchází Pelikán, přichází Kasala.

64
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARIO VELJAČA!!!
    Na brilantně rozehraný rohový kop si naskočil MARIO VELJAČA, který zavěsil míč za bezmocného brankáře Frydrycha.

64
    Dnešní utkání sleduje 720 skvělých diváků.

63
    Domácí Bzenec přebral iniciativu utkání a je nalezený na útočné polovině.

61
    Po faulu Švantnera budou domácí zahrávat volný přímý kop.

61
    Po nepřesném nákopu Hodonína bude hra pokračovat odkopem od domácí brány.

59
    Bzenec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je
    Po dlouhém nákopu a skvělé práci Pelikána a Absolona se k míči dostal MAREK PELIKÁN, který jednoduše propálil brankáře Adamce. Domácí tak opět odskakují na rozdíl branky.

57
    Hostující kapitán Dressler se snažil svým centrem najít některého ze svých spoluhráčů, ale jeho pas skončil v zámezí.

56
    Hostující Bohun se dostal k míči a z velkého úhlu vypálil. Jeho střela byla hrubě nepřesná.

54
    Domácí Vaďura si nabíhal na průnikovou přihrávku ze středu pole, ale brankář Adamec byl u míče rychleji a odpravil jej do bezpečí.

54
    ze hřiště odchází Berger, přichází Kuchař.

52
    K velké šanci se dostal Nikola Absolon, který se dostal na hranici vápna, kde si přebral přihrávku a z otočky vystřelil. Jeho jedovatý pokus těsně minul hostující bránu.

50
    Po dobré souhře hráčů Hodonína se ke střele dostal Nečas, jehož pokus brankář Frydrych vyrazil na rohový kop.

49
    Po dobré práci hostujícího Mihala se k centru dostal Dressler, jehož pokus byl domácí obranou zablokován.

48

46
    Dominik Kaňa sestřelil unikajícího protihráče a vidí žlutou kartu.

46
    ze hřiště odchází Opatřil, přichází Langer,
    ze hřiště odchází Jáger, přichází Nečas.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:35.

Máme za sebou první poločas utkání prvního kola MOL Cupu mezi Bzencem a Hodonínem, po kterém je stav 2:2.
    Nejprve se v 7. minutě prosadil domácí Komínek, na kterého v minutě 16. navázal Pelikán. Opařený Hodonín se rychle oklepal, když se ze soustavného tlaku prosadil Holek v 25. minutě. Po špatně rozehraném rohovém kopu se k rychlému protiútoku dostal Holek a v minutě 38. srovnal stav na 2:2.

45+4

45+3
    Domácí Bzenec kombinuje s míčem na své půlce a už nechce dopustit žádné komplikace v první půli.

45+1
    Z ničeho nic se ke střele dostal hodonínský Petr Bohun, který prověřil pozornost brankáře Frydrycha.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec prvního poločasu.

44
    Po rychlém protiútoku Hodonína budou hosté zahrávat roh.

43
    Domácí Bzenec bude zahrávat rohový kop.

42
    Po pěkné kombinaci Hodonína se ke střele dostal kapitán Patrik Dressler, který však minul bránu brankáře Frydrycha.

41
    Domácí Vaďura si došel pro faul na svoji osobu a osvobodil Bzenec z tlaku Hodonína.

39
    Domácí hráči kombinují s míčem na útočné polovině a vyčkávají na možnost rychlého útoku.

38
    Autorem branky je MARTIN HOLEK!!!
    Po nevydařeném rohovém kopu Bzence a následné kombinaci se k rychlému protiútoku dostal Hodonín, jmenovitě MARTIN HOLEK, který v souboji jeden na jednoho překonal domácího Janáse a tváří v tvář brankáři Frydrychovi nezaváhal. Hodonín vyrovnává na 2:2.

37
    Domácí Bzenec bude mít k dispozici rohový kop.

36
    Hostující Bohun se provinil útočným faulem a zamezil tak útoku svého celku.

36
    ze hřiště odchází Guzik, přichází Bohun.

34
    Tibor Jáger si sebral prodloužený míč od hostujícího gólmana a z hranice vápna vypálil. Jeho střelu brankář Frydrych bezpečně chytil.

33
    S rohovým kopem si obrana Bzence poradila.

32
    K zahrání volného přímého kopu se postavil Martin Holek, který zakroutil míč do břevna. Od břevna se míč odrazil do gólmana, který poslal míč na rohový kop. Obrovská šance pro Hodonín.

31

30
    Po dobré práci Absolona se k míči dostal Vaďura, který z hranice vápna vypálil. Jeho střela skončila vysoko nad a přeletěla i ochrannou síť za bránou.

29
    Hostující Hodonín kombinuje na své polovině a vyčkává na chybu v obraně Bzence.

27
    Nikola Absolon si naběhl na skvělou průnikovou přihrávku a poslal nebezpečný centr do vápna, který jen stěží obrana Hodonína odvrátila.

25
    Hodonín právě vstřelil branku.
    Autorem branky je MARTIN HOLEK, asistoval mu Adam Dunda!!!
    Adam Dunda si skvěle přebral míč, utekl domácí obraně a přihrál míč MARTINU HOLKOVI, který si obhodil brankáře a zavěsil míč do sítě. Hodonín tak snižuje na 2:1.

24
    Mário Mihal sebral míč na půlce, rozběhl se a z dobrých pětatřiceti metrů nebezpečně vypálil. Jeho prudký pokus těsně minul domácí bránu.

23
    Hostující kapitán Patrik Dressler posílal centr do vápna na Valjaču. Jeho centr si však stáhl brankář Frydrych.

22
    Fantastický zákrok teďka předvedl Daniel Frydrych, který zpacifikoval propadlý míč po centru Hodonína, na který si již nabíhal Švantner.

21
    K odraženému míči po rohovém kopu se dostal Tibor Jáger. Ten však svou střelu neumístil dobře a posla míč velmi nepřesně.

20
    Hostující Hodonín bude mít k dispozici standardní situaci v podobě rohového kopu.

19
    Obrana Bzence zatím funguje fantasticky a nedovoluje Hodonínu žádné ohrožení branky.

16
    Autorem branky je MAREK PELIKÁN, asistoval mu Robert Janás!!!
    Domácí Bzenec je v euforii. U rohového praporku vybojoval míč Mlýnek, nahrál ho Janásovi, který stříleným centrem našel přesně MARKA PELIKÁNA, který zavěsil míč do sítě. Brankář Adamec byl bezmocný.

15
    Michal Guzik se probíjel kolem autové čáry dopředu a narýsoval výborný centr, na který Veljača jen těsně nedosáhl. Hru uklidňuje brankář Frydrych.

13
    Domácí Kaňa se provinil faulem a Hodonín bude zahrávat volný přímý kop.

12
    Hostující Patrik Ďurek si naběhl na průnikovou přihrávku a ihned centroval. Jeho pas však obrana Bzence odvrátila.

10
    Hostující Hodonín kombinuje s míčem a vyčkává na prostor na útok v obraně Bzence.

9
    Domácí obrana skvěle zapracovala a vytlačila útok Hodonína z útočné poloviny.

7
    Autorem branky je RADEK KOMÍNEK, asistoval mu Marek Pelikán!!!
    Ukázkový případ nedáš – dostaneš. Po nákopu od domácího brankáře se k míči dostal Marek Pelikán, který přesně našel volného Radka Komínka, který nezaváhal a zavěsil. Domácí přežili úvodní tlak Hodonína a sami udeřili.

6
    Domácí Kaňa předvedl výborný obranný zákrok, když odpravil míč na rohový kop před unikajícími hráči Hodonína.

6
    Tibor Jáger se dostal k hlavičce po rohovém kopu, nicméně jeho pokus skončil nad domácí bránou.

5
    Dlouhý aut Hodonína odvrátila obrana Bzence jen na rohový kop.

4
    Hostující Holek si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

3
    Po dobré práci domácí obrany bude Bzenec mít výhodu autového vhazování.

2
    Obrovskou příležitost měl hostující Veljača, který si naběhl na skvělý centr ze strany a vypálil z blízka. Brankář Frydrych předvedl skvělý reflexivní zákrok.

1
    Hostující Hodonín se chtěl prvním nákopem dostat do vápna Bzence, ale obrana domácích byla pozorná.

1

Hlavní rozhodčí Kostelník již přivádí oba celky na hrací plochu.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 1. kola MOL Cupu, ve kterém domácí TJ Slovan Bzenec hostí FK Hodonín. Přeji Vám příjemnou zábavu.

TJ Slovan Bzenec: Frydrych (B) – Berger, Kaňa, Komínek, Bílý, Zůbek (C), Absolon, Vaďura, Mlýnek, Janás, Pelikán
    Náhradníci: Mezihorák (B) – Mikoška, Vajdík, Kuchař, Řezník, Kasala, Novák
    Trenér: Bohumil Pánik

FK Hodonín: Marcus (B) – Ďurek, Dressler (C), Švantner, Guzik, Veljača, Jáger, Holek, Opatřil, Dunda, Mihal
    Náhradníci: Petráš (B) – Kadlec, Hamrle, Bohun, Březina, Langer, Nečas
    Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Kostelník – Poláček, Vlk.

V rámci prvního kola MOL Cupu se mezi sebou utkají celky, které od sebe sídlí vzdušnou čarou necelých 20 kilometrů. Domácí TJ Slovan Bzenec hostí FK Hodonín.

Domácí TJ Slovan Bzenec:
    hrající čtvrtou nejvyšší ligovou soutěž, konkrétně Divizi E, se v předkole poháru utkal s taktéž divizním Lanžhotem. I přesto že byl domácí Bzenec jasným kurzovým favoritem, zápas tak jednoznačný nebyl. Hned ve třetí minutě poslal domácí do vedení Absolon, nicméně v nastavení první půle srovnal z penalty Balážik. Zápas tak dospěl do penalt, kde domácí proměnili všechny své pokusy, Lanžhot 2 ze tří nedal. V lize Bzenec vyhrál poslední dva zápasy vysokým rozdílem 3:0 a 4:0.

Hostující FK Hodonín:
    hrající třetí nejvyšší ligovou soutěž, konkrétně Moravskoslezskou fotbalovou ligu (MSFL), se v předkole MOL Cupu utkal s divizní Břeclaví, kterou porazil výsledkem 0:3. Za Hodonín se v první půli prosadili Veljača a Bohun, v druhé půli přidal třetí branku Kadlec. Jasným výsledkem tak Hodonín postoupil do dalšího kola poháru. V MSFL se však hostům tak nedaří. V úvodním kole sice vyhráli nad rezervou Slovácka 2:0, pak ale přišla porážka od Frýdku-Místku 3:0. Poslední dva duely s Rosicemi a Startem Brno skončili shodně remízou 2:2.

Utkání bude řídit pan Tomáš Kostelník. Na čarách mu budou asistovat pánové David Poláček a Ondřej Vlk. Delegátem utkání pak bude pan Zdeněk Vlčnovský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jan Janča

Branky: 7. Komínek, 16. Pelikán, 59. Pelikán – 25. Holek, 38. Holek, 64. Veljača

Karty:   46. Kaňa (BZE), 66. Páník (BZE) – 72. Nečas (HOD), 90+2. Dunda (HOD)