1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Česko
Středa 28.08.2024, 14:00 • Bossard Arena, Zug • Turnaj pěti (U20)

59:24
    V rohu kluziště přidal velký důraz Milan Pišoja. Rozhodčí nemůže jinak než dotyčného hráče na závěr utkání vyloučit.

56:51
    K hákování musel sáhnout Roman Kukumberg. Rozhodčí ho posílá na trestnou lavici a se Slovenskem to už nevypadá dobře.

55:25
    Slovensko to dokonce zkouší v šesti. Samuel Urban míří na střídačku.

53:44
    Další velkou potyčku odnáší trestem Slovák Adam Beluško a Češi Tadeáš Kalužík a Adam Fiala.

50:38
    Obrovská šance českého výběru! Jiří Felcman se po přihrávce Šalého objevil sám před slovenskou svatyní. Spíše tečí ohrozil Urbana, který se zastrašit nenechal.

49:22
    Po tomto zákroku došlo ke vzájemné šarvátce Stanislava Grona a Pavla Šimka. Oba muži míří na trestnou lavici.
    45:05 Eduard ŠALÉ - 1:3

45:05
    Česko právě vstřelilo branku!
    Prakticky z ničeho nic jdou Češi do dvoubrankového vedení! Jednoduchou přihrávku od defenzivy poslal Marek Ročák. Na ní si najel český kapitán EDUARD ŠALÉ, který se protlačil před obránce a překvapivým bekhendem překonal Urbana. – 1:3. Asistence: Marek Ročák.

39:20
    Další vzájemnou potyčku mezi sebou měli Luka Radivojevič a Adam Jecho. Oba jsou shodně vyloučeni,

36:17
    Jistý zákrok ukázal Michael Hrabal. Jenže po odpískání dochází k menší šarvátce a za ní jdou na dvě minuty Peter Císař a Adam Židlický.

33:49
    Zbytečné hákování ukázal Peter Císař a oslabuje Slováky na dvě minuty.
    31:30 Vojtěch HUSINECKÝ - 1:2

31:30
    V rychlém sledu je zápas otočen! Po objetí branky nastal velký zmatek u branky Urbana. Toho využil Dominik Petr, jenž dostal kotouč pryč z chumlu hráčů na VOJTĚCHA HUSINECKÉHO. Ten propálil vše, co mu stálo v cestě. – 1:2. Asistence: Dominik Petr.
    29:56 Radek JANATA - 1:1

29:56
    Zasloužené vyrovnání pro český výběr! Postupná rozehrávka vedla k přečíslení Čechů dva na jednoho. Marek Ročák vjel do mezery mezi obránce a vyšperkoval ideální nahrávku na RADKA JANATU, který z první překonal pozdě přesunutého Urbana. – 1:1. Asistence: Marek Ročák a Adam Jecho.

15:21
    Do oslabení tentokrát míří slovenský celek. Za držení bude pykat Leo Eperjesi.
    11:53 Róbert FEDOR - 1:0

11:53
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Přesilovka využita a Slováci otevírají skóre zápasu! Trpělivá souhra v útočném pásmu vedla k úspěchu. Nahození Klečky se motalo před brankovištěm, jenže puk si nakonec našel pohotový RÓBERT FEDOR. Jeho orientace byla výborná, protože překonává Hrabala pod betony. – 1:0. Asistence: Lukáš Klečka a Jakub Chromiak.

10:17
    Při obranném návratu fauloval Pavel Šimek pomocí držení a oslabuje své spolubojovníky na dvě minuty.

07:55
    První větší šance tohoto střetnutí! Dáreček zpoza branky dostal od svého spoluhráče Eduard Šalé. Kapitán Čechů byl sám před Urbanem, ale tvrdým pokusem ho nepřekonal.

03:01
    Je zde první vyloučení tohoto utkání na dvě minuty si jde odpočinout František Dej.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 12. Fedor (Klečka, Chromiak) – 30. Janata (Ročák, Jecho), 32. Husinecký (Petr), 46. Šalé (Ročák)

Slovensko: Urban (Fürsten) – Radivojevič, Pišoja, Barcík, Baran, Chromiak, Beluško, Královič, Eperjesi – Cedzo, Pobežal, Kukumberg (C) – Císar, Šatan, Klečka – Gron, Pitka, Fedor – Kodhaj, Dej, Vojtech.
    Trenér: Ivan Feneš.

Česko: Hrabal (Kavan) – Port, Galvas, Husinecký, Švec, Ročák, Fibigr, Dvořák – Sikora, Felcman, Šalé (C) – Pérez, Petr, Šimek – Židlický, Fiala, Kalužík – Curran, Jecho, Janata.
    Trenér: Patrik Augusta.

Rozhodčí: Lemelin, Blasbalg – Gurtner, De Paris