Petrocub Hîncești – Ludogorec 1:2 (kon.) | APOEL – RFS Riga 2:1 (2:4 po pen.) | Elfsborg – Molde 0:1 (4:2 po pen.)
Anderlecht – Dinamo Minsk 1:0 (kon.) | Ajax – Jagiellonia 3:0 (kon.) | Beşiktaş – Lugano 5:1 (kon.)
FCSB – Linz 1:0 (kon.) | Hearts – Plzeň 0:1 (kon.) | Bačka Topola – Maccabi Tel Aviv 1:5 (kon.)
Shamrock – PAOK 0:2 (kon.) | Banja Luka – Ferencváros 1:1 (2:3 po pen.) | Rapid – Braga 2:2 (kon.)
po penal. (2:4)
APOEL Nikósia
2:1 (0:1)
RFS Riga
Čtvrtek 29.08.2024, 19:00 • GSP Stadium, Nikósie • Evropská liga • Play-off

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:24. (23:38:54)

Je dobojováno! RFS Riga se v 1. poločase dostala do vedení zásluhou Janise Ikauniekse a měla nakročeno k postupu, APOEL ale v posledních patnácti minutách dokázal zvrátit duel na svoji stranu, když v nastaveném čase poslal duel do prodloužení Anastasios Donis. V něm se již diváci dalších branek nedočkali a rozhodnout musela až penaltová loterie. V té byli úspěšnější hosté a po výhře 4:2 v rozstřelu slaví postup lotyšká RFS Riga.