Petrocub Hîncești – Ludogorec 1:2 (kon.) | APOEL – RFS Riga 2:1 (2:4 po pen.) | Elfsborg – Molde 0:1 (4:2 po pen.)
Anderlecht – Dinamo Minsk 1:0 (kon.) | Ajax – Jagiellonia 3:0 (kon.) | Beşiktaş – Lugano 5:1 (kon.)
FCSB – Linz 1:0 (kon.) | Hearts – Plzeň 0:1 (kon.) | Bačka Topola – Maccabi Tel Aviv 1:5 (kon.)
Shamrock – PAOK 0:2 (kon.) | Banja Luka – Ferencváros 1:1 (2:3 po pen.) | Rapid – Braga 2:2 (kon.)
po penal. (2:3)
FK Borac Banja Luka
1:1 (0:0)
Ferencváros Budapešť
Čtvrtek 29.08.2024, 21:00 • Gradski Stadion Banja Luka, Banjaluka • Evropská liga • Play-off

106
    Hosté nemají důvod vyčkávat. Do druhé části prodloužení nastupuje útočník Gruber, který vystřídal stopera Cisseho.

94
    V prodloužení sahá domácí trenér k nucenému střídání. Odchází zraněný Lukić, přichází Vuković.

86
    Dvojité střídání i na straně domácích. Odchází Skorup a Vukcevic, přichází Pihler a Kvržić.

85
    Další střídání na straně hostů. Odešel Pešič, místo něj přichází Varga.

76
    Oba trenéři zhruba patnáct minut před koncem základní hrací doby střídají. Na domácí straně skončil Kulašin, místo něj přišel Hrelja. Na straně hostů utkání skončilo pro Ramireze, místo něj přichází Ćivić.

70
    Ke střídání sahá i hostující trenér. Odchází Traore, přichází Kady Borges.

64
    První střídání na straně domácích. Odchází Srečkovič, přichází Čavić.

46
    Dvě změny udělal hostující trenér během přestávky. Na hřišti už nebude Misidjan a Maiga, místo nich přichází Ben Romdhane a Zachariassen.