Petrocub Hîncești – Ludogorec 1:2 (kon.) | APOEL – RFS Riga 2:1 (2:4 po pen.) | Elfsborg – Molde 0:1 (4:2 po pen.)
Anderlecht – Dinamo Minsk 1:0 (kon.) | Ajax – Jagiellonia 3:0 (kon.) | Beşiktaş – Lugano 5:1 (kon.)
FCSB – Linz 1:0 (kon.) | Hearts – Plzeň 0:1 (kon.) | Bačka Topola – Maccabi Tel Aviv 1:5 (kon.)
Shamrock – PAOK 0:2 (kon.) | Banja Luka – Ferencváros 1:1 (2:3 po pen.) | Rapid – Braga 2:2 (kon.)
po penal. (2:3)
FK Borac Banja Luka
1:1 (0:0)
Ferencváros Budapešť
Čtvrtek 29.08.2024, 21:00 • Gradski Stadion Banja Luka, Banjaluka • Evropská liga • Play-off

119
    Žlutou kartu vidí domácí stoper Meijers.
    111. VARGA - 1:1

111
    Ferencváros právě vstřelil branku! Domácí dlouho ve vedení nevydrželi, začínáme od začátku! K penaltě se postavil BARNABAS VARGA, který bezpečně proměňuje! – 1:1.

109
    Domácí brankář fauluje, vidí žlutou kartu a hosté mají možnost srovnat z pokutového kopu!

106
    Hosté nemají důvod vyčkávat. Do druhé části prodloužení nastupuje útočník Gruber, který vystřídal stopera Cisseho.
    104. GRAHOVAC - 1:0

104
    Banja Luka právě vstřelila branku! Rodí se překvapení, domácí tým jde do vedení! Kdo jiný by měl poslat svůj tým do vedení, než kapitán! Autorem branky je SRDJAN GRAHOVAC, který se po rohovém kopu ve vápně zorientoval nejlépe! – 1:0.

102
    Hostující stoper Knoester je dalším potrestaným hráčem.

95
    Žlutá karta na straně domácího týmu. Potrestaným hráčem je Hrelja.

94
    V prodloužení sahá domácí trenér k nucenému střídání. Odchází zraněný Lukić, přichází Vuković.

90+5
    Zhruba deset minut je na hrací ploše hostující Varga, který si nyní prohlédl zblízka žlutou kartu.

90+1
    Domácí levý obránce Herrera vidí žlutou kartu a brzdí tak tlak soupeře.

86
    Dvojité střídání i na straně domácích. Odchází Skorup a Vukcevic, přichází Pihler a Kvržić.

85
    Další střídání na straně hostů. Odešel Pešič, místo něj přichází Varga.

76
    Oba trenéři zhruba patnáct minut před koncem základní hrací doby střídají. Na domácí straně skončil Kulašin, místo něj přišel Hrelja. Na straně hostů utkání skončilo pro Ramireze, místo něj přichází Ćivić.

70
    Ke střídání sahá i hostující trenér. Odchází Traore, přichází Kady Borges.

64
    První střídání na straně domácích. Odchází Srečkovič, přichází Čavić.

63
    Celkově třetí žlutá karta na straně hostů. Obdržel ji střídající Ben Romdhane.

46
    Dvě změny udělal hostující trenér během přestávky. Na hřišti už nebude Misidjan a Maiga, místo nich přichází Ben Romdhane a Zachariassen.

43
    Další žlutá karta na straně hostů, tentokrát ji vidí křídelník Misidjan.

9
    Hned v úvodu utkání vidí hostující středopolař Maiga žlutou kartu a bude si muset po zbytek utkání dávat větší pozor.