Petrocub Hîncești – Ludogorec 1:2 (kon.) | APOEL – RFS Riga 2:1 (2:4 po pen.) | Elfsborg – Molde 0:1 (4:2 po pen.)
Anderlecht – Dinamo Minsk 1:0 (kon.) | Ajax – Jagiellonia 3:0 (kon.) | Beşiktaş – Lugano 5:1 (kon.)
FCSB – Linz 1:0 (kon.) | Hearts – Plzeň 0:1 (kon.) | Bačka Topola – Maccabi Tel Aviv 1:5 (kon.)
Shamrock – PAOK 0:2 (kon.) | Banja Luka – Ferencváros 1:1 (2:3 po pen.) | Rapid – Braga 2:2 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:2 (1:0)
SC Braga
Čtvrtek 29.08.2024, 21:00 • Weststadion, Vídeň • Evropská liga • Play-off

Těžký dvojzápas měla portugalská SC Braga. Ta sice doma vyhrála, na půdě soupeře to měla ale těžší, jelikož od 9. minuty prohrávala. Ve 47. minutě zvýšil Isak Jansson a vypadalo to, že Rapid si to bude chtít pohlídat. Následně ale přišly dva slepené góly. V 68. minutě proměnil pokutový kop Amine El Ouazzani a za dvě minuty srovnal výsledek zápasu Ricardo Horta.

SC Braga po celkovém součtu 4:3 bude hrát Evropskou ligu, Rapid Vídeň bude působit o soutěž níže. (23:22:08)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:7.

90+4

89
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň:
    ze hřiště odchází Mamadou Sangare, přichází Nikolaus Wurmbrand.

89
    ze hřiště odchází Isak Jansson, přichází Christoph Lang.

85
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Roger Fernandes).

85
    Žlutá karta pro tým SK Rapid Vídeň (Guido Burgstaller).

82
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Bright Arrey-Mbi).

80
    Dnešní utkání sleduje 21 400 diváků.

76
    ze hřiště odchází Moritz Oswald, přichází Louis Schaub.
    70. Ricardo HORTA - 2:2

70
    Braga právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RICARDO HORTA. Asistence: Gabri Martínez.

69
    Střídání v týmu SC Braga:
    ze hřiště odchází Vitor Carvalho, přichází Jean-Baptiste Gorby.
    68. Amine EL OUAZZANI - 2:1

68
    Autorem branky z pokutového kopu je AMINE EL OUAZZANI.

68
    Žlutá karta pro tým SK Rapid Vídeň (Niklas Hedl).

53
    ze hřiště odchází Rodrigo Zalazar, přichází Roger Fernandes.

53
    ze hřiště odchází Roberto Fernández, přichází Amine El Ouazzani.
    47. Isak JANSSON - 2:0

Ondřej Mlčák

Branky: 9. Arrey-Mbi (vla.), 47. Jansson (Auer) – 68. Ouazzani (pen.), 70. Horta (Martínez)

Karty:   25. Sangare (RVI), 33. Bolla (RVI), 45+4. Jansson (RVI), 68. Hedl (RVI), 85. Burgstaller (RVI) – 25. Horta (BRG), 82. Arrey-Mbi (BRG), 85. Fernandes (BRG)

SK Rapid Vídeň: Hedl – Auer, Raux-Yao, Cvetković, Bolla – Sangare (89. Wurmbrand), Oswald (76. Schaub) – Jansson (89. Lang), Burgstaller, Seidl /C/ – Beljo
    Náhradníci: Gartler, Göschl – Böckle, Kerschbaum, M. Hofmann, Kaygin, Gröller, Hedl, Vincze

Trenér: Robert Klauß

SC Braga: Matheus – Adrián Marín, Robson Bambu (38. Paulo Oliveira), Arrey-Mbi, Victor Gómez – Vitor Carvalho (69. Gorby), Zalazar (53. Roger Fernandes), Ricardo Horta /C/ – André Horta, Roberto Fernández (53. El Ouazzani), Gabri Martínez
    Náhradníci: Tiago Sá, Horníček – Niakaté, Mendes, Helguera, João Marques, Chissumba, João Vasconcelos

Trenér: Carlos Carvalhal

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn (ENG)

Diváci: 21 400
    22.08.2024
    Braga - Rapid 2:1

Branky: 33. Carvalho (Zalazar), 70. Zalazar (Carvalho) – 25. Burgstaller (Seidl)

Karty:   31. Carvalho (BRG) – 45+1. Auer (RVI), 77. Schaub (RVI)   2. Grgic (RVI)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 11:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:8.