Nový Jičín – Kopřivnice 3:2 (2:1 po s.n.) | Kobra – Hronov 4:0 (kon.) | Detva – Humenné 2:4 (kon.)
Wolfsburg – Sparta 3:6 (kon.) | Eispiraten Crimmitschau – Plzeň 1:5 (kon.) | Bolzano – Spišská N. Ves 3:5 (kon.)
Ajoie – Liberec 0:1 (nedohr.)
Eispiraten Crimmitschau
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 30.08.2024, 19:30 • Zimní stadion Sahnpark, Crimmitschau. • Přípravné zápasy

58:53
    Hodně okaté hákování provedl v obranné fázi Scott Feser. Nemůže následovat nic jiného než vyloučení.

56:25
    V oslabení paradoxně zakončovala Plzeň a je tu i vyrovnání sil na ledě. Na dvě minuty je potrestán Roman Zap.

56:10
    Ještě na závěr utkání si Crimmitschau zahraje přesilovou hru. Potrestán je jeden z plzeňských hráčů.

47:18
    Menší tlak domácích může být zvětšen v přesilovce. Oliver Archambault míří na trestnou lavici kvůlu podrážení.

38:00
    Do konce druhé třetiny mají domácí výhodu přesilovky. Za hranicí pravidel si vedl Tomáš Urban.

28:42
    Síly na ledě se vyrovnávají. V oslabení unikl Ondřej Rohlík, jenže pomocí sekání ho fauloval Rihards Marenis a jde také na dvě minuty.

27:39
    Špatné střídání plzeňského celku. V jednom momentě bylo šest hráčů na ledě a trest odpyká Oliver Archambault.

20:34
    Špatný začátek pro hosty v druhé třetině. Hasit požár musel pomocí faulu Patrik Brůna.

15:36
    Za následnou hrubost je vyloučen domácí Collin Smith. Úplně zbytečně vyvolal konflikt.

09:16
    Znovu se domácí mužstvo prezentuje sekáním. Potrestaným hráčem bude Mirko Sacher

06:54
    Přesilovou hru si zahraje také Plzeň. Za sekání bude pykat domácí Lukas Wagner.

04:37
    První vyloučení tohoto zápasu. Na dvě minuty míří plzeňský Jakub Lev.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 18. Feser (Lutz) – 3. Indrák, 15. Lalancette (Söderlund, Archambault), 32. Matýs, 35. Lalancette (Archambault), 56. Indrák (Matýs)

Eispiraten Crimmitschau: Shilin (Schneider) – Shevyrin, Vladelchtchikov, Kreutzer, Sacher, Olleff, Schmidt – Saponari, Marenis, Zikmund – Smith, Lindberg, Reichel – Feser, Wagner, Lutz – Zap, Michel, Bottcher.
    Trenér: Jussi Tuores.

HC Škoda Plzeň: Malík (Hrenák) – Malák, Zámorský (A), Piskáček, Skok, Kvasnička, Pšenička, Brůna – Söderlund, Lalancette (C), Archambault – Urban, Lev (A), Rohlík – Indrák, Mertl, Hauser – Matýs, Mužík, Jansa.
    Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Steingross, Kapzan – Höfer, Lindner