Pátek 30.08.2024, 19:00 • SWISS Arena, Kloten ZH • Euro Hockey Tour (ženy)

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi a u dalších přenosů na počtenou. (21:39:45)

Tabulka švýcarského turnaje patřícího do Euro Hockey Tour

4. Finsko – 0 bodů – 7:10

Nejlepší hráčky utkání

Švýcarsko – Alessia Baechlerová

Česko – Daniela Pejšová

Tak nakonec je z toho prohra po nájezdech. Tenhle zápas jsme si prohráli sami. Tolik neproměněných šancí je prostě trestuhodné. Kdybychom vedli po dvou třetinách 4:0, nikdo by se nemohl divit. Jenže zápas došel do prodloužení, kde jme přestáli velkou krizi, když jsme hráli oslabení 3 na 5, to jsme ještě vydrželi, nicméně nájezdy už zvládly lépe Švýcarky, Stalderová ukázala zase ohromnou kvalitu a klid v zakončení. Chladná hlava je jí výhoda a přednost. Z našich hráček nikdo v nájezdech neskóroval a tak bereme jen bod.

STALDEROVÁ - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Švýcarsko. Autorkou rozhodující branky v nájezdech je LARA STALDEROVÁ. Ta si nabruslila do slotu na střed a vystřelila nad lapačku Hesové.