Brest – Saint-Étienne 4:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:3 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:3 (kon.)
Montpellier HSC
1:3 (1:2)
FC Nantes
Sobota 31.08.2024, 19:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 3. kolo

Opticky byli domácí fotbalisté v tomto zápase jednoznačně lepším týmem, ale nedokázali proměnit své šance. Naopak Nantes z pěti střel dalo tři góly. Body z tohoto zápasu bere Nantes. (20:59:00)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:13.

90+5

90+5
    Domácí fotbalisté v závěru zápasu vybojovali ještě rohový kop. Výraznější šanci nezískali.

90+3
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Jordan Ferri).

90+3
    Domácí hráč byl nyní hodně důrazný, fauloval soupeře. Uvidí kartu?

90+2
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Tino Kadewere, přichází Nicolas Cozza.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Domácí celek to bude mít už nyní velmi těžké. Prohrává o dvě branky a času není moc.
    85. Mustafa MOHAMED - 1:3

85
    Nantes právě vstřelili branku!
    Krásná akce hostujícího celku a MUSTAFA MOHAMED se dostal do zakončení, které bylo pro brankáře nechytatelné. Asistence: Tino Kadewere.

85
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Rabby Nzingoula).

Žlutá karta pro tým FC Nantes (Alban Lafont).

83
    ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Louis Leroux,
    ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Bahereba Guirassy.

81
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Marcus Coco).

81
    Další zblokovaný střelecký pokus si připsali obránce Nantes. TI ve druhém poločase hrají velmi dobře.

79
    Enzo Tchato hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Nantes byla pozorná a rychle vybojovala míč.

77
    Z pohledu domácího celku čas plyne velmi rychle, domácí fotbalisté stále prohrávají a čekají na výraznější šanci.

75
    Domácí vybojovali sice volný kop, ale Téji Savanier poslal míč vysoko nad branku.

Jan Prošek

Branky: 30. Adams – 23. Abline (Kadewere), 45+7. Simon (pen.), 85. Mohamed (Kadewere)

Karty:   85. Nzingoula (MON), 90+3. Ferri (MON) – 81. Coco (NAT), 85. Lafont (NAT)

Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Omeragić, Sagnan, I. Sylla (11. Tchato) – Chotard (40. Nzingoula), Ferri – T. Coulibaly (62. Chazrí), Savanier, at-Taamarí (62. Fayad) – Adams.
    Náhradníci: Bertaud – Barès, Chennahi, Džodić, Issoufou.

FC Nantes: Lafont – Coco (83. Leroux), Pallois, Zeze, Duverne – Chirivella, Lepenant – Thomas (74. Amian), Kadewere (90+2. Cozza), Simon (83. Guirassy) – Abline (74. Mohamed).
    Náhradníci: Barbet – Acapandié, Assoumani, Augusto.