Stuttgart – Mohuč 3:3 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 3:1 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 0:0 (kon.)
Bochum – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Kiel – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Leverkusen – RB Lipsko 2:3 (kon.)

Lipsko právě vstřelilo branku!
    Na tohle v Leverkusenu nejsou za poslední měsíce zvyklí! Lipsko otáčí stav utkání z 0:2 na 3:2! Po dalším rychlém přechodu do útoku dostal přihrávku LOIS OPENDA, který si míč připravil na pravačku a technickým zakončením překonal Kováře.
    58. Loïs OPENDA - 2:2

58
    Tentokrát už je skutečně vyrovnáno! Lipsko udeřilo po skvěle sehraném brejku. Na pobídku za obranu si na hraně ofsajdu naběhl LOIS OPENDA, který z úhlu zahrál Kovářovi na housličky!
    45+7. Kevin KAMPL - 2:1

45+7
    Je sníženo! Lipsko se ještě před odchodem do kabin vrací do hry! Centrovaný míč z pravé strany si na malém vápně našel nehlídaný KEVIN KAMPL, který hlavou překonal Kováře!
    45. Alejandro GRIMALDO - 2:0

45
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Tohle byla fotbalová paráda! Leverkusen v závěru prvního poločasu přidává druhou branku! Za obranu si naběhl Martin Terrier, který chtěl obejít gólmana, ale z úhlu už nemohl zakončit. Zpětnou přihrávkou našel Wirtze, který z první předložil míč před branku a ALEJANDRO GRIMALDO už měl snadnou práci!
    39. Jeremie FRIMPONG - 1:0

39
    Domácí celek se nakonec ještě před přestávkou ujímá vedení! Na nákop za obranu si naběhl JEREMIE FRIMPONG, který ve vápně nechal projet obránce ve skluzu a zakončil k přední tyči!

Tomáš Kubečka

Branky: 39. Frimpong, 45. Grimaldo (Wirtz) – 45+7. Kampl (Henrichs), 58. Openda, 80. Openda (Nusa)

Karty:   12. Boniface (LEV), 19. Frimpong (LEV), 83. Tapsoba (LEV) – 61. Klostermann (RBL)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 17:6. Rohy: 18:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:8.
    Bayer Leverkusen: Kovář – Tapsoba (86. Arthur), Tah, Hincapié – Frimpong (78. Tella), Xhaka, García, Grimaldo – Terrier (71. Adli), Wirtz – Boniface (78. Schick).
    Náhradníci: Lomb – Andrich, Belocian.

RB Lipsko: Gulácsi – Klostermann, Lukeba, Bitshiabu – Henrichs (89. Vermeeren), Haidara (16. Seiwald), Kampl (89. Baumgartner), Raum – Simons – Openda (89. Poulsen), Šeško (68. Nusa).
    Náhradníci: Vandevoordt – Silva, Elmas.

Diváci: 28 000