Stuttgart – Mohuč 3:3 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 3:1 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 0:0 (kon.)
Bochum – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Kiel – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Leverkusen – RB Lipsko 2:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 31.08.2024, 15:30 • Deutsche Bank Park, Frankfurt • Německá Bundesliga • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů. (17:35:08)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:10.

Je dobojováno! Eintracht Frankfurt poráží před svými fanoušky Hoffenheim 3:1 a připisuje si první body do tabulky. Domácí si vypracovali dvougólový náskok v 1. poločase, kdy se prosadili Hugo Ekitiké a Hugo Larsson. Hoffenheim sice po změně stran snížil zásluhou Andreje Kramariče, kterému přihrával Adam Hložek, Frankfurt ale o 2 minuty později znovu navýšil vedení díky aktivnímu Umaru Marmúšovi. Fotbalisté Frankfurtu již zbytek zápasu zkušeně kontrolovali, Hoffenheim i přes snahu s výsledkem něco udělat již další branku nepřidal a odjíždí tak dnes bez bodů.
    V příštím kole čeká Frankfurt bitva ve Wolfsburgu, Hoffenheim doma přivítá úřadující šampiony Bundesligy z Leverkusenu.

90+7

90+5
    Dnešní utkání sleduje 57 100 diváků.

90+4
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Tuta, přichází Nnamdi Collins.

90+2
    Can Yilmaz Uzun hledal ve vápně Igora Matanoviće, míč ale končí v náručí Olivera Baumanna.

90+1
    Fares Šajbí vypálil z první, míč mu ale nesedl ideálně a letí hodně nad branku Baumanna.

90
    Hlavní rozhodčí Florian Badstübner nastavuje 6 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Jacob Bruun Larsen se pokusil překvapit Kevina Trappa střelou z velké dálky, míč ale proletěl kus vedle pravé tyče.

87
    Centr Can Yilmaze Uzuna končí ve vápně na kopačkách domácích. Nebezpečí pro branku Kevina Trappa je tak zažehnáno.

86
    Hra je přerušena, zdravotní problém totiž avizuje Iljás Schirí. Vypadá to ale, že bude v pořádku.

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Grischa Prömel, přichází Haris Tabakovic.

84
    Igor Matanović měl před sebou spoustu prostoru, dostal se s ním až před šestnáctku a vypálil, Oliver Baumann ale jeho štiplavou střelu vyráží.

83
    Kroucený centr Andreje Kramariče byl příliš dlouhý a míč končí až mimo hrací plochu. Zpět do hry jej pošle Kevin Trapp.

82
    Po nepovedeném odkopu Tuty bude Hoffenheim zahrávat rohový kop. Míč už si staví Andrej Kramarič.

80
    ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Can Uzun,
    ze hřiště odchází Niels Nkounkou, přichází Ansgar Knauff,
    ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Fáris Šájbí.

78
    Igor Matanović si před vápnem zasekl míč a vystřelil, jeho tvrdý pokus ale blokuje tělem Kevin Akpoguma.

Jakub Holínka

Branky: 24. Ekitiké (Marmúš), 33. Larsson (Ekitiké), 56. Marmúš (Götze) – 54. Kramarić (Hložek)

Karty:   11. Drexler (HOF), 64. Micheler (HOF), 72. Akpoguma (HOF)

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Kristensen, Tuta (90+4. Collins), Koch, Theate – Götze (80. Uzun), Schirí, Larsson, Nkounkou (80. Knauff) – Ekitiké (65. Matanović), Marmúš (80. Šájbí).
    Náhradníci: Santos – Amenda, Bahoya, Chandler.

Trenér: Dino Toppmöller

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Drexler (46. Hranáč), Stach, Akpoguma – Kadeřábek, Prömel (85. Tabakovic), Geiger (59. Micheler), Prass (73. Bruun Larsen) – Kramarić – Hložek, Bülter (46. Berisha).
    Náhradníci: L. Philipp – Nsoki, Samassékou, Gendrey.

Trenér: Pellegrino Matarazzo

Rozhodčí: Badstübner – Hüwe, Weickenmeier