Bologna – Empoli 1:1 (kon.) | Lecce – Cagliari 1:0 (kon.) | Lazio – AC Milán 2:2 (kon.)
Neapol – Parma 2:1 (kon.)
Bologna FC
1:1 (1:1)
Empoli FC
Sobota 31.08.2024, 18:30 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů. (20:35:55)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:16.

Je dobojováno! Po změně stran ztratil zápas dobré tempo z 1. poločasu a ani dalších šancí se diváci nedočkali. Obě branky dnešního duelu tak padly v úvodních třech minutách, když nejprve poslal Bolognu do vedení Giovanni Fabbian, o minutu později ale vyrovnal na konečných 1:1 Emmanuel Gyasi. Bologna byla herně i střelecky aktivnější, utkání na svoji stranu ale překlopit nedokázala a bod je pro ni dnes málo. Naopak Empoli boduje i ve třetím zápase v řadě a prožívá povedený vstup do sezony.
    V příštím kole čeká Bolognu výjezd na půdu nováčka Serie A z Coma, Empoli čeká doma bitva s Juventusem.

90+9

90+8
    Po rozehrávce nakrátko a teči jednoho z domácích si Empoli roh zopakuje.

90+7
    Empoli má v samém závěru možnosti ohrozit branku domácích z rohového kopu.

90+5
    Žlutou kartu si zblízka prohlédl také Liam Henderson.

90+5
    Devis Vásquez s rozehrávkou příliš otálel a vidí žlutou kartu za zdržování.

90+4
    Hlavička Thijse Dallingy z větší vzdálenosti končí v rukavicích Devise Vásqueze.

90
    Hlavní rozhodčí Livio Marinelli nastavuje 6 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    K hlavičce uvnitř vápna se dostal Thijs Dallinga, v obtížné pozici ale zamířil pouze doprostřed brány a Devis Vásquez si na míči smlsnul.

89
    Své obranné povinnosti si splnil na jedničku Júsúf Máleh a zahrává míč do zámezí před Jensem Odgaardem.

87
    Ve vápně Bologny padá Pietro Pellegri, hlavní sudí Livio Marinello ale zůstává klidný a ukazuje, že penaltu pískat nebude.

86
    Závar před vápnem Empoli končí po odpískaném faulu Kacpera Urbańskiho. Míč mají hosté a nikam s ním nepospíchají.

84
    Rohový kop rozehrála Bologna nakrátko a to nebylo ideální řešení. Míč končí v zámezí a zpět do hry jej pošle dlouhým odkopem od branky Devis Vásquez.

83
    Terčem faulu se na polovině hřiště stal Kacper Urbański a míč tak mají v moci domácí.

82
    Střídání v týmu Bologna FC:
    ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Kacper Urbański,
    ze hřiště odchází Jhon Lucumi, přichází Lorenzo De Silvestri.

81
    Na měkký centr Stefana Posche si na úrovni penalty naskočil Thijs Dallinga, míč ale netrefil ideálně a ohrožení pro branku Empoli je tak zažehnáno.