Kolín – Teplice B 1:0 (kon.) | Živanice – Hr. Králové B 1:1 (kon.) | Most/Souš – Pardubice B 0:1 (kon.)
Ústí n. L. – Benátky n/J 4:0 (kon.)
SK Sparta Kolín
1:0 (0:0)
FK Teplice B
Sobota 31.08.2024, 10:00 • Brankovická 1216, Kolín • 3. Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (11:59:41)

Je dobojováno! Domácí nakonec dokázali využít jednu šanci z několika příležitostí a po kličce Pavla Čapka dokázali zvítězit 1:0 a připsali si k jedné remíze konečně vítězství. Teplice ve druhém poločase nebyly moc aktivní a zaslouženě prohráli.

90+4

90+3
    Žlutou kartu za zdržování hry obdržel ještě David Beránek (SK Sparta Kolín).

90+3
    Matěj Skořepa byl faulovaný na útočné polovině a Kolínští toto utkání nejspíš vyhrají.

90+2
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází David Šnajdr, přichází Filip Temelkovski.

90+1
    Tůma udržel míč ve svých rukavicích a Kolínští udrželi cenné vteřinky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Teplice zatlačily domácí mužstvo a budou vhazovat po odkopnutí míče.

89
    Po ošetření kolínského hráče budou Kolínští vhazovat u postranní čáry na útočné polovině.

87
    Za šlapák u kolínského pokutového území obdržel žlutou kartu Martin Kříž (FK Teplice B). Kolínští se prozatím ubránili.

87
    Davidu Beránkovi se nepovedlo odkopnout míč a hosté budou vhazovat u vápna Kolína.

86
    Jonáš Bzura se dostal k odraženému míči a jeho následnou střelu dokázal Tůma úkryt do svých rukavic.

85
    Po ofsajdu Dominika Veselého budou rozehrávat hostující fotbalisté.

84
    Dlouhý míč dopředu po levé straně trefil jednoho z hostujících hráčů do ruky. Hrát bude Kolín.

83
    Hlavní rozhodčí se vrátil k jednomu ležícímu hráči Kolína.

82
    Domácí se znovu tlačili před branku, jeden z domácích ale uklouzl a nedokázal zakončit.

81
    Teplice budou muset začít více hrát, ve druhém poločase se zatím k ničemu nedostaly.

79
    ze hřiště odchází Pavel Čapek, přichází David Koděra.
    78. Pavel ČAPEK - 1:0
    hampl

78
    Kolín právě vstřelil branku!
    Kolínští jdou konečně do vedení a nutno podotknout, že naprosto zaslouženě! Dlouhá přihrávka tentokrát místo Dominika Veselého našla kolínského záložníka PAVLA ČAPKA, jenž udělal kličku Čechalovi a poslal míč do branky – 1:0!

78
    Střelu doprostřed branky v podání Matyáše Vachouška končí v Tůmově náruči.

77
    Je odpískaný nedovolený zákrok na domácího hráče, Kolínští mají posledních čtvrt hodiny.

76
    Jiří Hudec si počkal na náběh svých spoluhráčů, jenže jeho následný centr nikoho v černobílém nenašel.

76
    ze hřiště odchází Michal Snížek, přichází Matěj Skořepa.

75
    Další šance Dominika Veselého končí za teplickou brankou, domácí nemají střeleckou slinu.

73
    Dominik Veselý trestuhodně přestřelil branku z malého vápna a domácím dnes nepřeje štěstí.

72
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Kevin Zsigmond, přichází Lukáš Podaný.

72
    David Šnajdr se natlačil před Jakuba Porta (FK Teplice B), jemuž nezbývalo nic jiného, než faulovat. Žlutá karta.

70
    Po rohovém kopu se Kolínští málem dočkali branky! Hlavičku jednoho z domácích ukryl brankář Teplic do svých rukou.

69
    Další velká kolínská šance! Přihrávku Dominika Veselého usměrňoval do branky Pavel Čapek, jenže jeho ránu vytáhl brankář Čechal.

68
    Jakub Tůma sebral míč a rozehrává na své spoluhráče.

67
    Obrovskou chybu v hostující obraně mohl potrestat František Hakl, kličkou na brankáře Čechala se dostal až za brankovou čáru, kde už nemohl zakončit!

66
    Nepovedený centr Františka Hakla končí až za brankou Teplic. Teplický brankář Matěj Čechal odkopává od brány.

65
    Sparta Kolín pokračuje na útočné polovině autovým vhazováním.

64
    Po přestávce na pití pokračujeme v zápase, míč mají Kolínští.

63
    ze hřiště odchází Pavel Šimonovský, přichází Matyáš Korselt.

62
    Ránu Dominika Veselého nikdo netečoval a míč končí až za ochrannou sítí.

61
    Je odpískaný aut, vhazovat budou hosté.

60
    Obrovská šance na straně Sklářů! Hostující hráč odcentroval do pokutového území, kde na malém vápně dorážel Matyáš Vachoušek, jenže trestuhodně přestřelil domácí branku!

59
    Teplice budou rozehrávat po nedovoleném zákroku na polovině fotbalového hřiště.

58
    Centr z pravé strany si našel svými rukavicemi Jakub Tůma a Kolínští míří dopředu.

57
    Dominik Veselý při útočném snažení uklouzl a nemohl se protlačit přes bránícího hráče.

56
    Po přímém kopu se snažil o přízemní centr kapitán Sparty Kolín František Hakl, jenže centr z pravé strany končí odkopnutý teplickou obranou.

55
    Parádní presink Dominika Veselého donutil Teplice k odkopnutí míče.

54
    Jakub Tůma po pravé straně chtěl udržet míč ve svých rukavicích, jenže se mu to nepovedlo a Teplice budou kopat roh.

53
    Po další hostující šanci bude brankář Jakub Tůma odkopávat od vlastní svatyně.

52
    ze hřiště odchází Vojtěch Pokorný, přichází Jonáš Bzura.

51
    Skláři se málem znovu radovali! Centr od rohového praporku usměrnil hostující hráč pouze do tyče! Nakonec je odpískaný faul.

50
    Kolínští vlétli do druhého poločasu jako uragán, další průniková přihrávka na Veselého pokračovala v kolínské šanci, přihrávka na Snížka a následné zakončení skončilo v koši brankář Čechala.

49
    Přízemní centr od rohového praporku zakončoval levačkou Beránek, jenže jeho rána končí vysoko nad.

48
    Další obrovská tutovka domácích! Dominik Veselý se prodral až před Čechala, počkal si na jeho pohyb a zakončil. Jeho ránu ale vyráží brankář na roh!

47
    Další průniková přihrávka po pravé straně končí odkopnutá do autu. Hrát budou Kolínští.

46
    Ihned od začátku druhého poločasu se ukázal v kolínské šanci Dominik Veselý, jehož centr zakončil z první Čapek těsně vedle levé tyče Čechalovy branky!

46
    ze hřiště odchází Daniel Jaroš, přichází Dominik Veselý.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:05.

První poločas tohoto utkání je za námi. Souboj dvou týmů na dolních příčkách je zatím velmi opatrný bez žádných velkých šancí. Uvidíme, co přinese druhý poločas tohoto zápasu.

45+1

45+1
    Po odpískáném ofsajdu se hlavní rozhodčí ještě vrátil k nedovolenému zákroku hostujícího hráče.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Další průnikovou přihrávku si sebral Tůma do svých rukavic.

44
    Nebezpečný teplický protiútok dokázala kolínská obrana zažehnat a odkopnout do autu.

43
    Nákop Jakuba Tůmy končí odpískaným kolínským ofsajdem.

42
    Hlavní rozhodčí nedovolil Kolínským rozehrát rychle standardní situaci, Kolínští tak budou rozehrávat z půlící čáry.

41
    Kolínským hráčům se nedaří probojovat se do pokutového území, tam si skvěle počínají Teplice.

40
    Centr Pavla Čapka odehrála teplická obrana až na útočnou polovinu, tam si míč zpracovává Beránek, jenž ho posílá dopředu.

39
    Na půlce hřiště je odpískaný nedovolený zákrok na kolínského hráče. Sparta míří do útoku.

38
    Vzájemné držení v kolínském pokutovém území hlavní rozhodčí Baun pouští. Bude se odkopávat od branky.

37
    Žlutou kartu obdržel Pavel Čapek (SK Sparta Kolín) za držení protihráče, jenž mohl utíkat směrem dopředu.

36
    Kolínští se snaží o vstřelení branky, obrana Teplic je ale nepouští do žádných větších šancí.

35
    Hlavní rozhodčí zkontroloval stav ležícího hráče Kolína na hřišti a v zápase pokračujeme Tůmovým nákopem.

34
    Vojtěch Pokorný se v přečíslení odhodlal ke střele za pokutovým územím, jeho ránu pohlídal Jakub Tůma.

33
    Zakončený přímý kop Davidem Beránkem končí vysoko nad brankou Čechala.

32
    Po dlouhé přihrávce Františka Hakla mířil směrem dopředu Daniel Jaroš, po skvělém obranném zákroku se bude kopat roh.

31
    Míč mají na svých kopačkách hostující fotbalisté.

30
    Po neuznané brance se chtějí znovu ukázat také domácí, útočné snažení je ale ukončeno útočným faulem.

29
    Za nedlouho se hosté radovali z vedoucí branky! Centr z pravé strany srazil do protipohybu Tůmy Pavel Šimonovský. Radost mu ale překazil čárový rozhodčí odpískaným ofsajdem!

28
    Připomněli se ale také domácí! Centr z pravé strany zakončoval Na levé straně vápna David Šnajdr, jehož zakončení pokryl brankář Čechal.

27
    Sražený centr se nakonec ocitl v rukavicích brankáře Jakuba Tůmy. Teplice jsou v prvním poločase zatím více aktivnější.

26
    Po přihrávce na levou stranu zvedá čárový rozhodčí praporek a je znovu odpískaný ofsajd, tentokrát na kolínské straně.

25
    Kolínští kontrolují balon na půlící čáře a snaží se o úvodní branku tohoto klání.

24
    Dlouhou přihrávku si zpracoval až Jakub Tůma, jenž rozehrává míč na novou posilu Kolína Matouše Spěváka.

23
    Kolínští hrají s míčem na vlastní polovině a kombinují na půlicí čáře.

22
    Po přestávce na pití budeme pokračovat v zápase.

21
    Po dalším nedovoleném zákroku nařizuje hlavní rozhodčí přestávku na občerstvení.

20
    Davidu Šnajdrovi se nepodařilo rozehrát pod tlakem u levé postranní čáry a Teplice můžou vhodit míč do hry.

19
    Skláři se znovu tlačili do kolínského pokutového území, akci ale ukončil nedovolený zákrok na Denise Pelyaka.

18
    Sparta Kolín bude po faulu u levé postranní čáry rozehrávat standardní situaci.

17
    Tůma si sebral tečovaný míč a bude rozehrávat z vlastního pokutového území.

16
    Šimonovský si říkal o autové vhazování, podle hlavního rozhodčího Bauma budou ale rozehrávat Sparťané.

15
    Skláři se po rohu k zakončení nedotlačili. Další přihrávku dopředu Tůma pohlídal do autu.

14
    Kevin Zsigmond se dostal k centru a zakončoval z levé strany z první, jeho ránu srazil Hakl těsně vedle kolínské branky. Roh pro Teplice.

13
    Akci jako přes kopírák odkopl Tůma znovu na tribunu, Teplice mají náběhy dopředu opravdu nebezpečné.

12
    Skláři si znovu přihrávají na obranné polovině a kombinují směrem k brance Kolína.

11
    U postranní čáry byl nalezen v ofsajdu jeden z teplických hráčů.

10
    Dlouhá přihrávka mezi stopery Kolína dojela až k Tůmovi, který míč zakopl do lesa. Teplice budou vhazovat.

9
    Centr Davida Beránka dokázali domácí fotbalisté zakončit, hlavička z prostoru na penaltě ale proletěla těsně vedle levé tyče.

8
    Pavel Čapek byl faulovaný z pravé strany pokutového území a Kolín má k dispozici nebezpečný přímý kop.

7
    Šimonovský získal odražený míč a snažil se nacentrovat do malého vápna, kde Tůma pustil míč až za brankovou čáru. Kolínští rozehrávají od brány.

6
    Kapitán domácích František Hakl dokázal vybojovat balon u postranní čáry a Kolínští můžou znovu zaútočit.

5
    Na půlce došlo k nedovolenému zákroku jednoho z kolínských hráčů, hrát budou Skláři.

5
    Kolínští se po dlouhé době dostali do držení míče a po přihrávce po pravé straně budou domácí vhazovat.

4
    Černobílí se po špatné rozehrávce museli bránit, vše ale dokázal vyřešit David Beránek, jenž míč odkopl do bezpečí.

3
    Přihrávka na levou stranu na Kevina Zsigmonda končí jasným a i odpískaným ofsajdem. Rozehrávají domácí.

2
    Skláři zatím nepustili domácí tým na míč a budou po faulu u půlící čáry rozehrávat.

1
    Úvodní rozehrávku měli k dispozici fotbalisté Teplic, kteří hrají ve žlutých dresech. Kolínští mají na sobě černobílou sadu dresů.

1

Oba týmy nastupují společně s rozhodčími tohoto utkání na hrací plochu stadionu v Kolíně a za pár minut utkání započne. Níže si zatím můžete prohlédnout sestavy obou mužstev.

SK Sparta Kolín: Tůma – Soukup, Hakl (C), Jaroš, Beránek, Šnajdr, Čapek, Pelyak, Snížek, Spěvák, Hudec.
    Náhradníci: Doležal – Veselý, Skořepa, Temelkovski, Koděra, Kopecký.
    Trenér: František Douděra

FK Teplice B: Čechal – Sedláček, Zsigmond, Audinis, Šimonovský, Port, Váňa, Köstl, Vachoušek (C), Pokorný, Kříž.
    Náhradníci: Grümann – Bzura, Korselt, Kolář, Podaný.
    Trenér: David Šourek

Rozhodčí: Baum – Míč, Krupka.

Vzájemné zápasy:

Oba týmy se spolu střetly dohromady osmkrát a Teplice dokázaly zvítězit polovinu zápasů. Dvakrát dokázala vyhrát kolínská Sparta a dvakrát si týmy dělily body. Naposledy dokázali Skláři zvítězit i přesto, že hráli od jedenácté minuty v deseti. Utkání rozhodl Michal Trnovec z penalty v osmaosmdesáté minutě.

Rezerva Teplic B se po odehraném třetím kole nachází na třinácté pozici a je o pouhé dva body před svým dnešním soupeřem. Teplice mají na kontě tři body za výhru ve třetím kole proti Benátkám nad Jizerou po výsledku 4:2. Skláři také odnesli jeden výprask, když prohráli vysoko 7:3 na hřišti nováčka z Kladna a poté doma nezvládli utkání s Brozany (0:2). Nejlepším střelcem Sklářů je se čtyřmi brankami na kontě Matyáš Vachoušek.

Kolínští fotbalisté se v tabulce 3. České fotbalové ligy skupiny B nacházejí na posledním místě tabulky s pouhým jedním bodem po třech odehraných kolech. Kolínská Sparta totiž nejprve pouze remizovala na hřišti Živanic 1:1 a poté dvakrát podlehla. Na hřišti Slovanu Liberec B 3:2 a naposledy prohráli v Brozanech vysoko 3:0. Nejlepším střelcem kolínských hráčů je Filip Temelkovski s dvěma vstřelenými brankami.

Krásné sobotní dopoledne všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Vítám vás u čtvrtého kola 3. České fotbalové ligy (B) a společně budeme sledovat utkání mezi týmy SK Sparta Kolín a FK Teplice B. Utkáním vás provedu prostřednictvím textového online přenosu. Zápas započne v 10:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.