Slavia B – Prostějov 2:2 (kon.) | Ostrava B – Líšeň 0:2 (kon.) | Sparta B – Táborsko 1:2 (kon.)
Varnsdorf – Vyškov 1:2 (kon.) | Brno – Zlín 1:2 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:2 (1:1)
1. SK Prostějov
Neděle 01.09.2024, 10:15 • SC Olympia Radotín (Praha) • Chance Národní Liga • 8. kolo

Skončil nám zápas 8. kola Chance Národní Ligy mezi béčkem Slavie a Prostějovem. Také ve druhém poločase jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Domácí se nejprve hned ve 47. minutě dostali do vedení 2:1, hosté ale poté v 72. minutě po velkém tlaku vyrovnali po rohovém kopu na konečných 2:2. (12:14:04)

90+4

90+4
    Ještě tady bude jedno autové vhazování pro domácí celek.

90+3
    Ještě se dostal ve vápně k balonu Lima, jeho zakončení ale nebylo nebezpečné.

90+2
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Patrik Slaměna,
    ze hřiště odchází Martin Vybíral, přichází Michal Zapletal.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+1
    Po centru do vápna se balon dostal k Trédlovi, který ale v poslední chvíli nezakončil vůbec dobře. Zkoušel padnout k zemi, ale penalta to nebude.

90
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Dominik Pech, přichází Milan Škoda.

90
    Kauan Carneiro úplně zbytečně dohrál Berana a dostává žlutou kartu.

88
    Leandro Lima byl teď také příliš důrazný a po jeho faulu budou rozehrávat domácí.

87
    Eric Hunal teď dostal také žlutou kartu, když po ztrátě balonu fauloval u postranní čáry.

86
    Matocha zastavil unikajícího Slončíka a za taktický faul dostal nyní žlutou kartu.

85
    Z otočky zkoušel ve vápně zakončovat Lehovec, míč ale poslal mimo.

84
    ze hřiště odchází Lukáš Hrdlička, přichází Jan Koudelka,
    ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Leandro Lima.

83
    Domácí defenziva si nyní oddychne, protože fotbalisté Slavie teď pozvolně kombinují na polovině Prostějova.

81
    Po rohovém kopu k ohrožení brány Prostějova nedošlo.

81
    Už to vypadalo na brejk Slavie, avšak Lehovec velmi dobře odebral balon Toulovi a bude z toho jen roh pro sešívané.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a těžiště hry se stále drží na polovině Slavie.