Monaco – Lens 1:1 (kon.) | Angers – Nice 1:4 (kon.) | Le Havre – Auxerre 3:1 (kon.)
Remeš – Rennes 2:1 (kon.) | Lille – PSG 1:3 (kon.)
AS Monaco
1:1 (0:0)
Racing Lens
Neděle 01.09.2024, 15:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 3. kolo

1. poločas oko nezaujatého diváka příliš nenadchl. Krom několika zahozených šancí nebylo k vidění vůbec nic. Snad je šance ze 30. minuty, kdy hráči Lens trefili břevno stojí za zmínku.

Zápas začal bavit až v 79. minutě, kdy se o úvodní gól postaral Labeau Lascary. Radost hostů ovšem netrvala moc dlouho, jelikož si střelec branky pomohl rukou. O několik později na druhé straně skóroval Denis Zakaria a poslal domácí do vedení. Ten stejný hráč ovšem zahrál rukou ve svém pokutovém území a ve 3. nastavené minutě hosté srovnali. Ve zbytku utkání se již nic dalšího nestalo a zápas skončil zaslouženou remízou. (19:00:53)