Heidenheim – Augsburg 4:0 (kon.) | Bayern – Freiburg 2:0 (kon.)
Bayern Mnichov
2:0 (1:0)
SC Freiburg
Neděle 01.09.2024, 17:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 2. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (19:31:41)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:13.

Máme za sebou utkání 2. kola německé Bundesligy, ve kterém Bayern Mnichov porazil SC Freiburg 2:0.
    V prvním poločase se ve 37. minutě kopala penalta po ruce Maxe Rosenfeldera. Tu bezpečně proměnil Harry Kane.
    Ve druhé půli se hosté zvedli a měli několik šancí. V 60. minutě měl obrovskou šanci Patrick Osterhage, ale Manuel Neuer předvedl fantastický zákrok. Pak už kraloval Thomas Müller, který ve svém jubilejním startu přidal nádhernou branku v 78. minutě. V závěru utkání měli hosté ještě penaltu. Tu ale Lucas Höler poslal pánu bohu do oken a zápas skončil 2:0.

90+7

90+7
    Lucas Höler se postavil k pokutovému kopu, ale poslal míč tak do desáté řády stadionu. Velmi nepovedená penalta.

90+6
    Pokutový kop bude zahrávat Lucas Höler.

90+5
    Je tady pokutový kop pro Freiburg. Ricu Dōan se dostal ke střele, která trefila João Palhinhu do ruky a verdikt byl jasný. Pokutový kop.

90+5
    V závěru utkání budou hosté zahrávat rohový kop.

90+3
    Harry Kane se ještě dostal k hlavičce po rohovém kopu. Jeho pokus byl nepřesný.

90+3
    Domácí hráči budou ještě zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

89
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Dayot Upamecano, přichází Leon Goretzka.

87
    Hra už je velmi pomalá. Hosté drží míč, ale nikam se s míčem nedostali. Veškeré útoky obrana Bayernu likviduje.

85
    Hostující hráči kombinují s míčem, ale na nějaký závěrečný tlak to zatím nevypadá. Jejich hra je plná nepřesností.

83
    Bayern Mnichov bude mít výhodu autového vhazování poblíž šestnáctky Freiburgu.

82
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Christian Günter, přichází Jordy Makengo,
    ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Bruno Ogbus.

81
    Domácí hráči v klidu kontrolují vývoj zápasu a kombinují s míčem kolem půlící čáry.

79
    Thomas Müller dostává potlesk ve stoje, neboť ve svém jubilejním zápase střílí velmi důležitou branku.