Žilina B – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Ľubovňa 2:1 (kon.) | Malženice – Šamorín 2:1 (kon.)
OFK Dynamo Malženice
2:1 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 01.09.2024, 10:30 • Obecný futbalový štadión Malženice • MONACObet liga • 6. kolo

Ďakujem vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (12:25:05)

Prvý polčas bol, žiaľ, nuda, druhý bol o niečom inom. Malženice otočili priebeh duelu proti Šamorínu, hoci mohli v 72. minúte prehrávať o dva góly. Nestalo sa, Barišič so Žigom nepochopiteľne nevyužili samostatný únik, čo potrestal dvomi zásahmi Dávid Bukovský – hrdina z lavičky.

Malženice sa tešia z triumfu po piatich dueloch, trojzápasová víťazná séria Šamorína sa, naopak, skončila.

90+5

90+5
    Eliáš Vyskoč vidí žltú kartu za zdržiavanie hry.

90+4
    Malženice sa nikam neponáhľajú a sú momentálne na polovici súpera.

90+2
    Záhradník vie, že zahral rukou a preto veľmi neprotestuje. Ani by mu to nepomohlo.

90+2
    Hralo sa prakticky pri rohovej zástavke hostí, pískal sa však ofenzívny faul.

90+1
    Vantruba neodvrátil dlhú loptu za obranu pri vybehnutí zo šestnástky. Šancu ponúkol Záhradníkovi, ale ten si loptu nedokázal skrotiť.

90+1
    Nadstavuje sa päť minút.

90
    Striedanie v tíme OFK Dynamo Malženice:
    z ihriska odchádza Timotej Kudlička, prichádza Eliáš Vyskoč.

89
    Skóre sa nemení a hostia prichádzajú o ďalšie cenné sekundy.

88
    Vassiljev a jeho nákop do šestnástky bol odvrátený na rohový kop.

88
    Žltá karta pre tím OFK Dynamo Malženice (Timotej Kudlička).

86
    Šamorín v tejto chvíli nemá na čo čakať a všetky sily musí vrhnúť do ofenzívy.

85
    Píše sa 85. minúta a my sledujeme ošetrenie domáceho Drugu. Nadstavený čas bude riadne bohatý.

83
    Malženice dali gól! DAVID BUKOVSKÝ otáča priebeh stretnutia! Výborná prieniková lopta na Drugu, ktorý zakončil iba do súpera, ale odraz sa dostal k Bukovskému a ten posiela Malženice do vedenia!

81
    Kudlička sklepával pre Trella v šestnástke, ktorý sa do lopty oprel z prvej. Mieril iba tesne nad.

79
    Nehralo sa takmer tri minúty, no pravdu povediac netuším, prečo. Možno ošetrenie, ktoré zostalo mimo záberu kamier.

78
    Hosťujúci kouč Vladimir Vassiljev už striedať nemôže, zatiaľ čo domáci tréner Vladimír Glonek môže do hry pustiť troch nových mužov – ale iba počas jedného prerušenia.