Dukla B – Povltavská 1:4 (kon.) | Bohemians B – Velvary 2:5 (kon.) | Plzeň B – Admira Praha 3:0 (kon.)
Písek – Chomutov 2:0 (kon.) | Hostouň – Loko Praha 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
3:0 (0:0)
FK Admira Praha
Neděle 01.09.2024, 10:30 • Luční ulice • 3. Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek víkendu a já se budu těšit u dalších přenosů. (12:28:15)

Skončilo utkání čtvrtého kola 3. České fotbalové ligy mezi Viktorií Plzeň B a Admirou Praha. Po vyrovnané první půli nakonec přišel jednoznačný výsledek pro domácí mužstvo. O první trefu se krátce po přestávce postaral únikem Bello. O chvilku později se radoval z proměněného přímého kopu Ricardinho. Třetí hřebíček do hostující svatyně zajistil znovu Bello. Zbytek duelu si rezerva Viktorie pohlídala a zvítězila poměrem 3:0.

90+2

84
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Filip Koutecký).

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Adam Šmíd,
    ze hřiště odchází Šimon Planeta, přichází Martin Šot.

78
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Adam Vais.

75
    ze hřiště odchází Michal Fric, přichází Viktor Záruba,
    ze hřiště odchází Miroslav Horák, přichází Tomáš Rolenec.

70
    ze hřiště odchází James Bello, přichází Adam Štauber.

65
    ze hřiště odchází Ricardinho, přichází Filip Lörincz,
    ze hřiště odchází Matěj Valenta, přichází Jindřich Nováček.

60
    ze hřiště odchází Jakub Mráz, přichází Vojtěch Burýšek,
    ze hřiště odchází Nikolas Dobiáš, přichází Jiří Jandovský.

60
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Vypadá to, že dnes je téměř rozhodnuto! Fantastický vstup do druhého dějství na straně Západočechů pokračuje. Svou druhou trefu v tomto střetnutí obstaral JAMES BELLO. – 3:0.

57
    Tohle už pro pražské hosty nevypadá dobře! Druhou branku v rychlém sledu obstarala rezerva Viktorie. Gól oslavuje brazilský útočník RICARDINHO, jenž šťastně překonává Peteru po přímém volném kopu. – 2:0.

56
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Miroslav Horák).

48
    Tak téměř z první velké šance jdou domácí do vedení! Rychlonohý a dnes hodně aktivní JAMES BELLO dokázal uniknout svému strážci a ostrou ranou na přední tyč překonal Peteru. – 1:0.

46
    Technické problémy nám bohužel nedovolují pokračovat v plném přenosu. Přecházíme na změny stavu. Úvodní výkop druhé části má na svých kopačkách Admira.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:37.

První poločas zápasu mezi Viktorií Plzeň B a Admirou Praha je u svého konce. Rozhodně zajímavé utkání, ale nějaké větší šance na obou stranách nepřináší. Tu největší měl v 21. minutě Koutecký, jenomže křižný pokus dokázal Baier vyrazit. Jinak sledujeme spíše hru na polovině hrací plochy, kde lépe tvoří spíše Admira. Poločasová přestávka se ponese za stavu 0:0.