Trnava – Pov. Bystrica 6:4 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 3:6 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 5:3 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 10:0 (kon.) | Chomutov – Sokolov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Kolín 4:8 (kon.)
Havířov – Kopřivnice 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Zvolen 2:1 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:4 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Děčín 4:5 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 5:4 (2:0 po s.n.)
Prostějov – Třebíč 2:3 (kon.) | Trenčín – Berani Zlín 5:3 (kon.) | Vsetín – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 8:2 (kon.) | Levice – Detva 3:1 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 3:8 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Mostečtí Lvi 7:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
10:0 (4:0, 4:0, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 03.09.2024, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Přípravné zápasy

Děkujeme za pozornost! (19:50:19)

Třetí třetina se nesla v podobném ražení jako předchozích 40 minut. Dukla dominovala i zbylých 20 minut, během kterých navýšila stav zápasu o další 2 góly. Nejprve využil přesilové hry Radim Toman a následně se o desátý gól Jihlavy postaral Richard Cachnín. I po 60 minutách zápasu si Adam Beran udržel čisté konto.

58:55
    Dukla právě vstřelila branku! O desátou branku se postaral RICHARD CACHNÍN, který nekompromisně dopravil puk za záda Nováka. Bez asistence

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

56:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Valášek – 2 min., krosček.

53:24
    Dukla právě vstřelila branku! I když předchozí přesilovou hru Jihlava nevyužila, netrvalo dlouho a nyní z početní výhody těžil RADIM TOMAN, který dostal přihrávku od Čachotského a krásnou ranou o brankovou konstrukci dostal puk do brány.
    Asistence: Tomáš Čachotský, Tomáš Havránek

52:26
    Vala – 2 min., sekání.

51:04
    Havlíčkův Brod dokázal ubránit oslabení a ihned po jeho skončení se hra přesunula před Beranovu branku

44:13
    Kulda se dostal před Novákovu branku, ale hostující brankář neměl s jeho střelou žádné komplikace

42:57
    Odražený puk končí v ochranné síti a vhazovat se bude v obraném pásmu Dukly

40:49
    Po buly se puk dostal k Novákovi, který jej vyhazuje po mantinelu. Hra i nadále zůstavá v obraném pásmu hostů

40:01

Druhá třetina opět patřila Dukle, která navýšila stav zápasu dalšími čtyřmi brankami. Nejprve se ve vlastní početní nevýhodě prosadil Marek Chvátal. Poté následovalo střídaní gólmanů v bráně Havlíčkova Brodu. Netrvalo dlouho a inkasoval i druhý hostující brankář, kterého prostřelil Jonáš Jungwirth. I sedmá branka padla během domácího oslabení, kdy se k odraženému puku dostal Jan Strejček. Na konci druhé třetiny se o osmý gól postaral Eduards Hugo Jansons. Adam Beran si tak nadále i po 40 minutách hry drží čisté konto.
    Druhé třetina začne přibližně v 19:12.

40:00

Eliška Kopincová

Branky a nahrávky: 2. Cachnín (Havránek), 10. Jansons, 12. Ozols (Čachotský, Kulda), 15. Vrhel, 24. Chvátal (Pořízek), 32. Jungwirth (Chvátal, Vovsík), 35. Strejček (Havránek), 39. Jansons (Pořízek, Jungwirth), 54. Toman (Čachotský, Havránek), 59. Cachnín

HC Dukla Jihlava: Beran (Zhukov) – Bilčík, Strejček, Ozols, Jansons, Dundáček, Koštoval, Vovsík – Čachotský, Kulda, Cachnín – Půček, Vrhel, Štefančík – Harkabus, Toman, Havránek – Chvátal, Pořízek, Jungwirth
    Trenér: Viktor Ujčík

BK Havlíčkův Brod: Nečas (Novák) – Novák, Vašíček, Vala, Kuchta, Kerber, Benák, Tecl – Valášek, Dymák, Endál – Pártl, Kopic, Kuchta – Rauš, Bureš, Pavelec – Střecha
    Trenér: Petr Novák

Rozhodčí: Sibera, Sapík – Trávník, Polák