Litva – Česko 1:2 (kon.)
Litva
1:2 (1:0)
Česko
Pátek 06.09.2024, 14:30 • Jonavos centrinis stadionas, Jonava • Kvalifikace ME U21 • Skupina I

Je dobojováno. Lvíčata nakonec otočila stav utkání ve druhém poločase a vítězí na hřišti Litvy 2:1. Litva se dostala do vedení v 19. minutě po brance Jansonase. Svěřenci Jana Suchopárka ovšem vstoupili skvěle do druhého poločasu a v 58. minutě srovnal stav utkání střídající Alijagič. Vítěznou branku obstaral po rohovém kopu v 87. minutě kapitán Sejk.

To je pro dnešek vše. Přeji hezky zbytek dne. (16:32:12)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 4:9. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.

90+6

90+6
    Žlutá karta pro tým Česko (Vydra).

90+6
    Žlutá karta pro tým Česko (Kinský).

90+5
    Kričfaluši neudržel míč v rohu hřiště, následně akci soupeře zastavuje faulem.

90+4
    Alijagič posílá do vápna soupeře přízemní centr, který je odvrácen na rohový kop. Zde také ušetříme nějaké vteřinky.

90+3
    Prebsl vyhrává v osobním souboji, následně míč odkopává do bezpečí.

90+3
    Česko zatím dohrává zápas velice zkušeně a šetří s časem.

90+1
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Sejk, přichází Ševínský.

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Suchomel si nekomplikoval situaci a posílá míč odkopem daleko od své branky.

88
    Dlouhý nákop Litvy do pokutového území Kinského končí pouze míčem za brankovou čarou.
    87. Václav SEJK - 1:2

87
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu propadnul míč k VÁCLAVU SEJKOVI, který se skvěle zorientoval ve vápně a posílá míč za záda brankáře soupeře. Česko otáčí průběh dnešního utkání!