Michalovce – Košice 1:3 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 6:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
HC Košice
sk Pátek 06.09.2024, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

Máme tu koniec zápasu medzi HK DUKLA Ingema Michalovce a HC Košice. V dobrom zápase sa z víťazstva radovali Košičania. Zápas poznačilo veľké množstvo vylúčení, ktoré trochu naštrbili tempo druhej aj tretej tretiny. V poslednom dejstve sme napokon gól nevideli ani na jednej strane a zápas sa končil výsledkom 3:1 pre Košice. Tatranský pohár pokračuje zápasom medzi Popradom a Liptovským Mikulášom už dnes o 19:00. To je z dnešného prenosu všetko. Prajem krásny zvyšok dňa. (17:13:47)

58:55
    Ale odpykať trest si zároveň s ním pôjde aj Košičan Repčík.

58:55
    Cibák konči nápor svojho tímu sekaním.

57:41
    Košičania už sú v plnom počte, Michalovciam sa znížiť nepodarilo.

55:41
    Je tu presilová hra pre Michalovce, tie si zobrali oddychový čas a skúšajú hru bez brankára!

55:04
    Teraz v solídnych pozíciách neuspeli na jednej strane Rogoň a na druhej Svitana.

54:00
    V posledných sekundách sme nebezpečné šance nevideli, na oboch stranách len nepresné prihrávky a strely.

52:03
    Michalovce síce strávili celú presilovú hru v útočnom pásme a zatlačili súpera, na gól svoj tlak však nedokázali pretaviť.

50:03
    A máme tu ďalšie vylúčenie. Michalovce dostanú znovu výhody presilovej hry.

47:46
    Michalovce po nevyužitej výhode presilovej hry o dvoch hráčov skúšajú útočiť aj naďalej, zatiaľ bez gólového efektu.

46:22
    Tak do konca početnej výhody už ostáva len 9 sekúnd a Michalovciam sa nedarí pretaviť tlak na gól. Najlepšie pálil Fominykh, ale Riečický bol pozorný.

44:31
    A je tu trest za Sekanie Martela a Michalovce si zahrajú napokon dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov! 2 minúty totižto bol aj trest pre hráčsku lavicu za nešportové správanie.

42:36
    Výborná nahrávka na osamoteného Bartánusa! Ten však zoči-voči brankárovi zlyhal v zakončení.

41:18
    Vašaš išiel v situácii dvaja na jedného a rozhodol sa zakončiť sám. Riečický jeho strelu bezpečne pokryl.

40:07
    Po siedmich sekundách sa na ľad vrátil Rogoň a oba tímy sú tak s piatimi hráčmi.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Skončila sa nám druhá tretina. Poznamenalo ju veľké množstvo vylúčení na oboch stranách. Pred poslednou časťou zatiaľ vedú Košice 3:1.