Česko – USA 0:4 (kon.) | Německo – Turecko 4:0 (kon.) | Slovensko – Wales 2:3 (kon.)
Německo
4:0 (3:0)
Turecko
Pátek 06.09.2024, 17:00 • Hustopeče • Ježek Cup (U18)

Je konec. Německo jednoznačně zvítězilo nad Tureckem 4:0.
    Střelecký účet otevřel už v sedmé minutě Taycan Etcibasi. O tři minuty posléze jej doplnil také skvěle hrající Nick Cherny. Turci si během první půle vytvořili jednu velkou možnost, kterou ale neproměnili a tak přišel trest v nastavení prvního poločasu, kdy se prosadil Kilian Sauck. Do druhé půle udělal turecký kouč čtyři změny a ty rozhodně pomohly vylepšit obraz hry. Turci si vypracovali několik dobrých šancí, ale všechny vychytal Leon Klanac. Domácí navíc přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral Francis Onyeka. (18:53:21)

90+3

90+2
    Boris Lum se snažil prokličkovat do vápna, ovšem turecká defenzíva jej dál nepustila.

90+1
    Turkům dnes není přáno, neboť se znovu dostali k zakončení, ale opět z toho nebylo nic vážnějšího.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

87
    Po centru se sice Turci dostali k zakončení, ale to nepřineslo nic nebezpečného, neboť míč letěl nad bránu.

86
    Turecko získalo rohový kop z pravé strany, o který se postará Berkay Aslan.

84
    Denis Husser se sice dostal do vápna soupeře, ale tam nedokázal vymyslet něco vážnějšího a dopustil se faulu.

82
    Turecko si vypracovalo další šanci, ale střela Hüseyina Maldara skončila opět na zákroku Leona Klanace a další pokus letěl nad.

80
    Střídání v týmu Turecko:
    ze hřiště odchází Enes Solakoğulları, přichází Enes Cinemre,
    ze hřiště odchází Ömer Arda Kara, přichází Boran Eligüzel.

80
    O chvíli později pálil na druhé straně Montrell Culbreath, ale jeho fantastická střela orazítkovala horní tyč!

80
    Hüseyin Maldar se nyní dostal rovněž do velké šance, ale opět zasáhl skvělý Leon Klanac!

79
    Tyč! Po střele tureckého hráče zazvonila branková konstrukce. Hosté pokračují v nátlaku rohovým kopem.

77
    Střídání v týmu Německo:
    ze hřiště odchází Till Neininger, přichází Ben Nink.
    76. Francis ONYEKA - 4:0

76
    Německo právě vstřelilo branku!
    Němci zvyšují svůj náskok na 4:0! Tiago Poller posunul míč FRANCISU ONYEKOVI, který se fantasticky prodral přes několik tureckých hráčů a následně zakončil k levé tyči.

75
    Tentokrát se ale rohový kop Turecku nepovedl, protože následně uviděl za svůj faul kartu žluté barvy Ege Araç.

74
    ze hřiště odchází Haktan Şener, přichází Enes Öğrüce.

74
    Enes Solakoğulları se dostal z pravé strany ke střele, kterou ale Leon Klanac fantasticky vyrazil. Posléze ještě přišla dorážka, ale německý brankář Leon Klanac byl znovu připraven!