Česko – USA 0:4 (kon.) | Německo – Turecko 4:0 (kon.) | Slovensko – Wales 2:3 (kon.)
Slovensko
2:3 (2:1)
Wales
Pátek 06.09.2024, 17:00 • TJ Sokol Kostice, Kostice • Ježek Cup (U18)

Tohle by bylo ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou! (19:19:20)

Máme za sebou konec dnešního utkání mezi týmy U18 Slovenska a Walesu, ve kterém nakonec vítězí tým Walesu. Slováci vstoupili do zápasu daleko lépe než soupeř, když se v 7. minutě prosadil Filip Slovák. Ve 20. minutě poté navýšil na 2:0 Samuel Malama Lusale. Ve 33. minutě snížil na 2:1 Henry Kasvosve. V 63. minutě se prosadil Cruz Allen, který byl na hřišti čerstvý a Wales srovnal na 2:2. Stejný hráč se prosadil i o 5 minut později, v 68. minutě, a to naprosto famózní brankou zhruba z půlky, kdy přehodil Malovce. Tento výsledek zůstal až do konce utkání a Wales tak získávají 3 body do tabulky.

90+4

90+3
    Žlutou kartu obdržel Elliot Myles za nesportovní chování.

90+2
    Slováci ještě zatápí obraně Walesu, jednou se dostali ke střele na bránu, kterou musel vyrážet Hudson.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Jake Davies se ocitl v ofsajdu, který signalizoval asistent rozhodčího.

89
    Jeden ze slovenských hráčů byl zastaven soupeřem u postranní čáry poblíž střídaček a rozhodčí tento přestupek pískl.

87
    Slovensko si nahrávalo u rohového praporku Walesu, ale nic z toho. Míč přešel do zámezí a vhazovat bude Wales.

84
    Na míči jsou stále hráči Slovenska, ale nedaří se jim dostat k zakončení.

82
    Slováci zahrávali přímý volný kop z pravé strany hřiště od postranní čáry, centr však skončil přímo na kopačkách velšského hráče.

80
    Střídání v týmu Wales:
    ze hřiště odchází Charlie Walker-Smith, přichází Jac Thomas,
    ze hřiště odchází Josh Gentles, přichází Rhys Morrish.

78
    Slováci nyní mají kontrolu nad míčem a kombinují na polovině soupeře. Zahrávali též rohový kop, ten však zneškodnil jeden z velšských hráčů.