Loko Praha – Plzeň B 1:2 (kon.) | Velvary – Petřín Plzeň 1:0 (kon.) | Domažlice – Hostouň 4:0 (kon.)
FK Loko Praha
1:2 (1:0)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 07.09.2024, 10:15 • Stadion U Průhonu, Praha • 3. Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo

Utkání mezi týmy FK Loko Praha a FC Viktoria Plzeň B končí výsledkem 1:2 pro hostující celek. Domácí se sice dostali do vedení, když se v 1. poločase prosadil z pokutového kopu Ulman. Do druhého poločasu vstoupila lépe Plzeň, která okamžitě srovnala skóre utkání po brance Nováčka. Hru výrazně ovlivnilo vyloučení hostujícího Ejedegby z 55. minuty, ale Plzeň přesto dokázala vsítit rozhodující branku v 61. minutě po střele Fišera. Zbytek utkání si hosté velice zkušeně pohlídali a vezou si z Prahy 3 cenné body. (12:14:57)

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Vlček).

90+3
    Útočnou akci domácích zastavuje faul útočícího hráče. Závěrečný tlak domácích se nakonec vůbec nekoná.

90+2
    Viktoria drží míč u rohového praporku, ale okamžitě o něj přichází.

90+2
    Viktoria zkušeně podržela míč na pravé straně hřiště a je faulována.

90+1
    Sprinz padá v pokutovém území, ale rozhodčí penaltu nepíská. Domácí fanoušci tohle rozhodnutí nesou velice nelibě.

Hlavní rozhodčí nastavuje X minut.

90
    Sprinz si navedl míč z levé strany na střed a vypálil na branku soupeře, ale jeho pokus letí vysoko nad branku Vlčka.

88
    Domácí se snažili vniknout po pravé straně do vápna soupeře, ale jsou zastaveni pozornou obranou Viktorky.

87
    Dlouhý míč do pravé strany hřiště v podání domácího mužstva je nepřesný, proto také končí míč za postranní čarou.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Stauber, přichází Dvořák.

85
    Domácí neustále drží míč na svých kopačkách a posílají centry do vápna soupeře, ale zatím si žádnou šanci nevypracovali.

84
    Loko se snažilo vysunout své levé křídlo za obranu, ale jejich pokus končí pouze za brankovou čarou.