Košice – Lipt. Mikuláš 2:3 (0:2 po s.n.) | Poprad – Michalovce 3:5 (kon.)
HK Poprad
3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Sobota 07.09.2024, 19:00 • Zimný štadión Poprad • Tatranský pohár

Popradu zlomili väzy dva rýchle góly za 36 sekúnd. Hlavne ten Bodákov cez celé klzisko sa dal zlikvidovať, ale Filip Belányi bol bezmocný. Dukla teda porazila domácich 5:3 a napravila si chuť po piatkovej prehre s Košicami. V nedeľu od 13:00 pokračujeme posledným hracím dňom 77. ročníka Tatranského pohára. Záverečný súboj je na programe od 17:00. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (21:15:37)

59:32
    Michalovce hrajú so štyrmi hráčmi.

58:57
    O´Leary s veľkou smolou v tomto zápase! Na prelome polovice tretej tretiny zasiahol spojnicu, teraz poslal puk do bránky kopnutím a neoklamal nikoho z prítomných!

58:37
    Poprad hrá power-play!

58:37
    Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
    Vašaš – 2 min., hákovanie.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:32
    Kabáč – 2 min., sekanie.

56:51
    Šotek adresoval zadovku a puk bol v moci Giľáka. Od neho si to žiadalo poriadnu strelu, ale rozhodol sa vracať to a bolo po šanci Popradu.

55:29
    Šiška zabezpečil zakončenie. Za Juncov betón strkal hokejku Nauš, ale Popradčania ani v tomto prípade nedokázali znížiť.

54:18
    Suchý skúsil ľahšiu strelu z ľavej strany od mantinelu. Junca bez väčšej námahy nasmeroval puk vyrážačkou do rohu.

53:03
    Nájazd Krastenbergsa! S michalovským útočníkom sa vracal aj Ligas a Belányi nezaváhal!

51:18
    Strelecký pokus domáceho Suchého sa nebude konať. Rukou si spracoval puk v útočnej tretine, no jeho tím bol v ofsajdovom postavení.

49:35
    O´Leary nakoniec pálil do spojnice brány Michaloviec! Takže Poprad pokračuje v doháňaní dvojgólového manka!

49:33
    Bourque neprebral puk v útočnom pásme od Giľáka. Zemplínčania sa predstavili v rýchlej kontre, no Belányi si poradil so zakončením Meliška.

48:10
    Nebol to gól?! Michael O´Leary prestrelil Juncu a všetci dvíhali ruky nad hlavu! Rozhodcovia ale mlčia a hra pokračuje! Zrejme sa to pôjde skúmať pri najbližšom prerušení hry!

47:46
    Vyhodenie puku z hokejky brankára Juliana Juncu nebude odmenené dvomi trestnými minútami. Najskôr bolo plexisklo a až následne sieť.