MŠK Púchov
2:8 (0:1, 2:4, 0:3)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Sobota 07.09.2024, 17:30 • Zimný Štadión Púchov • Slovenský pohár

V zápase Žiliny s Púchovom bol zápas vyrovnaný do polovice druhej tretiny, keď sa outsiderovi podarilo vyrovnať na 2:2 vďaka úspešným presilovým hrám. Vo zvyšku zápasu už akoby bolo na ľade už len jedno družstvo, tým bola Žilina, ktorá napokon strelila 6 gólov v rade a zvíťazila pohodlne 8:2. (19:45:40)

57:30
    Vlci Žilina dali gól! JARID DAINIUS LUKOSEVICIUS pridáva ďalší gól Žiliny, ktorá využila presilovú hru.
    Asistencie: Sebastian Šmída, Šimon Beták

56:43
    Vylúčenie v tíme Púchova, "oddýchne" si Brňák za podrazenie.

54:20
    Žilina už sa dopredu netlačí a Púchov sa nedokáže dostať do útočného pásma, zápas sa v týchto chvíľach skôr dohráva.

51:55
    Vlci Žilina dali gól! Žilinčania sa teraz bavia hokejom a ich kombinácie teraz boli nielen efektné ale aj efektívne. JAKUB KOLENIČ bol úspešným strelcom.

Asistencie: Kirill Diakov, Rastislav Dej

48:10
    Vlci Žilina dali gól! Žilinčania Lukosevicius so Šmídom si teraz vychutnali situácia dvaja na jedného a SEBASTIAN ŠMÍDA si vychutnal Vereša!

Asistencie: Jarid Dainius Lukosevicius

46:44
    Lukosevicius sa znovu ocitol sám pred Verešom, ale púchovský brankár drží svoj tím a nedovolil Žiline skórovať.

45:00
    Žilinčania sa dobrou kombináciou dostali až pred Vereša, ten teraz vytiahol vynikajúci zákrok!

43:40
    Kanaet sa dostal až pred Košarišťana, ale nedokázal ho prestreliť!

42:35
    Kolenič sa po prihrávke Deja dostal k strele medzi kruhmi, ale Vereš bol pozorný.

41:20
    Tretia tretina začala opatrne z oboch strán. Zatiaľ sme žiadnu väčšiu šancu nevideli.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V pre divákov zaujímavej druhej tretine najskôr Žilina navýšila náskok na 2:0, následne však zbytočnými vylúčeniami dovolila Púchovu vyrovnať na 2:2. Žilina sa však dokázala taktiež dvakrát presadiť v presilovke a pridala aj gól v poslednej minúte druhej tretiny. Nakoniec tak vedie pred posledným dejstvom 5:2.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:24
    Vlci Žilina dali gól! A Vlci sú pri chuti! JAKUB GACHULINEC zvyšuje už na 5:2.

Asistencie: Juraj Bezúch, Rastislav Dej

38:08
    Vlci Žilina dali gól! ŠIMON BETÁK využil aj presilovku piatich proti štyrom a Žilina odskakuje na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Sebastian Šmída, Jakub Kolenič

37:20
    Vlci Žilina dali gól! RASTISLAV DEJ stihol využiť presilovku 5 na 3 a Žilina po tomto zásahu bude pokračovať v presilovke 5 na 4.

Asistencie: Juraj Bezúch, Kirill Diakov

Lukáš Sidor

Branky a nahrávky: 31. Zemko (Zúbek, Brňák), 33. Brňák (Zúbek) – 4. Lukosevicius (Gachulinec, Beták), 27. Jakubík (Gachulinec, Šmída), 38. Dej (Bezúch, Diakov), 39. Beták (Šmída, Kolenič), 40. Gachulinec (Bezúch, Dej), 49. Šmída (Lukosevicius), 52. Kolenič (Diakov, Dej), 58. Lukosevicius (Šmída, Beták)

MŠK Púchov: Kmošena (Vereš) – Brňák, Ingeli, Vojtech, Hudík, Húska, Pobežal – Zúbek, Hajský, Urban, Kanaet, Moravanský, Lazkov, Hudík, Tarabík, Mišák, Suchánek, Zemko.
    Trenér: Miroslav Nemček

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Židek) – Diakov, Pobežal, Gachulinec, Jakubík, Kolář, Rajnoha – Dej, Bezúch, Beták, Melcher, Juščák, Šmída, Lukosevicius, Belluš, Kolenič, Lopušan.
    Trenér: Milan Bartovič

Rozhodčí: Miroslav Štefik, Martin Hajnik