Kocián – Hamid Vítěz: Kocián (kon.) | MMA Deathmatch (5 bojovníků) Vítěz: Kukisman (kon.)
Cverna – Kotalík Vítěz: Cverna (kon.) | Gelnárová – Angie Vítěz: Gelnárová (kon.)
Seaser – Opat Vítěz: Seaser (kon.) | Godla – Novotný Vítěz: Novotný (kon.)
MMA Deathmatch (Danny, Kaluba, Maxgreen, Lucky Seven, Kukisman)

Vítěz: Kukisman

Sobota 07.09.2024, 21:29Clash of the Stars

Bizarní záležitost je konečně minulostí. Vítěz je velmi překvapivý. Kukisman dokázal překonat všechny nástrahy, byl nejaktivnější, takže nakonec zaslouženě zvítězil i nad favorizovaným finalistou Dannym. Jako první odpadl Maxgreen po tvrdém úderu, Matouš Kaluba byl odnesen na nosítkách, aniž by se ho kdokoliv dotknul, a Lucky Seven se dočkal diskvalifikace za neaktivitu. Vítěz je jen jeden. Čekalo se na něj 18 minut. (22:03:14)

Vítěz: Kukisman (ve finále proti Dannymu kop na žebra)

18:00
    Konec zápasu

18:00
    Je konec! Kukisman dal tvrdý kop na žebra Dannymu a tenhle deathmatch jde za ním. Neuvěřitelný příběh zápasu. Gratuluje Maxgreen.

17:00
    Duel se přenesl přes čas 17:00. Asi málokdo čekal tak dlouhý boj. Kukisman mezitím při pokusu o otočku nepřesný.

16:15
    Popravdě nedokážu než zopakovat to, co už v přenosu několikrát zaznělo. Kukisman a Danny tu a tam dají nějaký úder, ale je jich hrozně málo, často nepřesné, bez šance protivníka ukončit. Jak tohle dopadne?

15:01
    Hala fandí Kukisovi, což se dalo čekat. Ukázal největší srdce, navíc je oblíbený. Danny by mohl rozhodnout, jenže jako by nechtěl výrazně slabšího soupeře zdevastovat. Ze zápasu je zase trapná komedie.

14:22
    Danny rozjíždí konečně nějakou kombinaci. Vypadá to, jako by ani nechtěl bojovat. Kukisman dostal úder mezi nohy.

13:45
    Je tu velké finále! Danny se střetává s Kukismanem. Kdo bude slavit?

13:26
    Lucky Seven nebude pokračovat, nechce totiž bojovat. Trenér nehezky vynadal rozhodčímu, jenž nařídil stopku třetímu ze zápasníků.

13:03
    Kukis zkouší otočky, což mu může sebrat i poslední zbytky kondice. Danny stále hraje vyčkávanou.

12:40
    Kukisman dal lowkick, ale to je tak nejnebezpečnější útok, jaký zatím dokáže vyprodukovat.

11:46
    Už teď nejdelší zápas v historii Clash of the Stars. Hala skanduje: „Do sebe! Do sebe!“

11:08
    Rozporuplné reakce z tribun nelze neslyšet. Z akce se znovu stal strnulý obrázek. Jediný Kukisman zkouší realitu tohoto zápasu vzít do vlastních rukou, ale sám na Dannyho nestačí.

10:36
    Poslední upozornění pro Luckyho Sevena, zda chce bojovat. Ten odsouhlasil, že ano. Jsme za 11. minutou.

10:00
    Danny po deseti minutách nastupuje a je živo. Kukisman ovšem zůstal sám, Lucky Seven ho nepodpořil. Těžko tak přemůže Dannyho.

09:45
    Ne, údery opravdu nepřicházejí, pokusy jsou nesmělé. Až teď se něco děje...

08:48
    Z nekonečného zápasu se stává spíš nekonečné utrpení. Danny je mezitím varován, že by mohl být diskvalifikován, pokud se bude držet pletiva. To už několikrát udělal.

08:05
    Zápas překlenul osm minut a ozývá se pískot, protože zápasníci prakticky neútočí.