Admira Praha – Č. Budějovice B 3:6 (kon.)
FK Admira Praha
3:6 (0:3)
Dynamo České Budějovice B
Neděle 08.09.2024, 10:15 • Stadion FK Admira Praha, Praha 8–Kobylisy • 3. Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo
    89. Viktor ZÁRUBA - 3:6

89
    Admira právě vstřelila branku!
    Těsně před koncem základní hrací doby přichází snížení, Admira dnes Jihočechům podlehne jen třígólovým rozdílem! Tichý potlesk ochozů v areálu Na Pecích si přesnou střelou z pravé strany vysloužil VIKTOR ZÁRUBA – 3:6!

83
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B (5/5):
    ze hřiště odchází Tomáš Hák, přichází Dmytro Artymovych,
    ze hřiště odchází Robin Polanský, přichází Dominik Mašek.

Dynamo tímto vyčerpalo svá střídání.
    83. David KRCH - 2:6

83
    Dynamo B právě vstřelilo branku!
    Hosté povedený výlet do hlavního města korunují dalším zásahem, Petera ze své brány loví už šestý balón! Po chybě domácí obrany se do kvalitní střelecké pozice dostal DAVID KRCH, jenž šanci chytl za pačesy a bez váhání přidal další zásah na už tak široké konto Jihočechů – 2:6!

78
    Střídání v týmu FK Admira Praha (5/5):
    ze hřiště odchází Michal Fric, přichází Adam Vais.

Admira tímto vyčerpala svá střídání.

75
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B (3/5):
    ze hřiště odchází Libor Bastl, přichází Dominik Němec.
    72. Robin POLANSKÝ - 2:5

72
    Přestřelka na severu Prahy pokračuje dál a zdá se, že body dnes domácím opravdu nejsou souzeny! Svěřenci kouče Peřiny po přestávce na občerstvení nechytli restart hry a pustili před bránu ROBINA POLANSKÉHO, který si tak po Hákovi také brousí zuby na hattrick – 2:5!
    66. Viktor ZÁRUBA - 2:4

66
    Tak pozor, že by přeci jen ještě nebylo hotovo? Kobyliští se po sporném souboji ve vápně dožadovali penalty, která ale nebude nakonec třeba: před Janáčkem se totiž k odraženému míči dostal VIKTOR ZÁRUBA, využil chaosu a zavěsil pod břevno hostující svatyně – 2:4!

58
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B (2/5):
    ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Marek Smejkal,
    ze hřiště odchází Milan Šimoník, přichází Jáchym Štindl.

57
    Velká šance na druhém konci hřiště! Petera měl značné problémy zkrotit Šimoníkovu tvrdou ránu zpoza šestnáctky a nakonec musel likvidovat i dorážku dalšího hráče v červeném dresu!

52
    Střídání v týmu FK Admira Praha (4/5):
    ze hřiště odchází Petr Kunc, přichází Tomáš Rolenec.
    52. HÁK - 1:4

52
    Kruté vystřízlivění pro svěřence kouče Peřiny! TOMÁŠ HÁK se od puntíku nemýlil, zakončil do Peterova protipohybu a jednoduchou pozemní střelou bleskově vrací mladým puškám Dynama ztracený tříbrankový náskok – 1:4!

50
    Tak to je obrovská komplikace pro oživenou Admiru, jeden z jejích obránců totiž nyní fauloval ve vápně a Dynamo bude kopat penaltu!

47
    Výborný vstup do druhého poločasu pro obměněnou Admiru, která hned zkraje dějství snižuje na rozdíl dvou branek! Úvodní domácí trefa zápasu nese rukopis MARTINA ČÁCHY, který nepřipraveného Janáčka překonal pěkným padajícím zakončením pod břevno – 1:3!

46
    Střídání v týmu FK Admira Praha (3/5):
    ze hřiště odchází Petr Pejša, přichází Vojtěch Burýšek,
    ze hřiště odchází Nikolas Dobiáš, přichází Viktor Záruba,
    ze hřiště odchází Filip Koutecký, přichází Jiří Jandovský.

40
    Hororový konec poločasu pro Admiru dostává další zápletku, Miroslav Horák (ADM) zatáhl za záchranou brzdu a útok Jihočechů zabrzdil faulem.
    39. Tomáš HÁK - 0:3

39
    Tak teď už to s týmem kouče Peřiny začíná vypadat opravdu špatně, po slepených zásazích Dynama je o už o tři branky! TOMÁŠ HÁK se dnes už podruhé zapisuje na střeleckou listinu, a to celkem kuriózně: ve vápně se totiž dostal k nevyzpytatelnému míči, který přeskočil vysunutého brankáře Peteru, a bez obtíží ho nasměroval do prázdné svatyně – 0:3!
    36. Robin POLANSKÝ - 0:2

36
    Rezerva Jihočechů si zatím na severu hlavního města počíná neohroženě a deset minut před pauzou jde do dvougólového trháku! Admira nedokázala zastavit ROBINA POLANSKÉHO na křídle, který místo přihrávky na Matouška ve vápně zvolil pěknou střelu na zadní tyč – 0:2!
    6. HÁK - 0:1

6
    Čekání na úvodní trefu nebylo vůbec dlouhé, Dynamo se už v polovině šesté minuty ujímá vedení! Obrana Admiry zaspala a pustila do brejku TOMÁŠE HÁKA, kterému se ještě na straně nabízel Bastl, ale rychlonohý borec to vzal na sebe a jednoduše pokořil Peteru – 0:1!

Vojtěch Martinek

Branky: 47. Čácha, 66. Záruba, 89. Záruba – 6. Hák, 36. Polanský, 39. Hák, 52. Hák (pen.), 72. Polanský, 83. Krch

Karty:   40. Horák (ADM)

FK Admira Praha: Petera – Fric (78. Vais), Pejša (46. Burýšek), Mráz, Čácha, Koutecký (46. Jandovský), Dobiáš (46. Záruba), Čížek, Zahálka (C), Horák, Kunc (52. Rolenec).
    Náhradníci: Trojan – Konejl.

Trenér: František Peřina.

Dynamo České Budějovice B: Janáček – Kotula, Němeček (C), Loužecký, Krch, Polanský (83. Mašek), Matoušek (58. Smejkal), Šimoník (58. Štindl), Hák (83. Artymovych), Bastl (75. Němec), Faltus.
    Náhradníci: Valenta.

Trenér: Martin Sladký.

Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Arnošt.