Wales – Turecko 1:2 (kon.) | USA – Slovensko 1:1 (kon.) | Česko – Německo 3:7 (kon.)
USA
1:1 (0:0)
Slovensko
Neděle 08.09.2024, 11:00 • Mikulov • Ježek Cup (U18)

Je konec. Utkání mezi USA a Slovenskem skončilo nerozhodně 1:1. První půle nám toho moc nepřinesla a vše podstatné se tak odehrálo ve druhé části. V 54. minutě se trochu šťastně prosadil Lorenzo Cornelius. Odpověď ale přišla o pět minut později z kopačky Filipa Slováka. Následně se každý celek snažil vyvarovat nějakých větších chyb a remíza tak naprosto sedí ke konečnému výsledku. (12:55:57)

90+3

90+3
    Standardní situace hostů ale nepřinesla nic nebezpečného a USA odvrátily balón do bezpečí.

90+2
    Samuel Malama Lusale centroval z levé strany, ale míč zblokoval domácí obránce. Následuje rohový kop Slovenska.

90+1
    Nepřesná přihrávka ze strany hostů skončila v zámezí a Jack Kortkamp bude rozehrávat od své svatyně.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Znovu se USA dostaly do šestnáctky soupeře, ale ani tentokrát nemusel Dávid Kalanin zasahovat.

88
    Američané si vytvořili možnost pro střelu, ale tu zblokovala slovenská defenzíva.

86
    Samuel Malama Lusale se dostal za obránce z levé strany, ale jeho zakončení bylo velmi slabé a skončilo bezpečně v rukou brankáře Kalanina.

84
    Následný rohový kop slovenského týmu nepřinesl nic vážnějšího a míč skončil jen v zámezí.
    83. Střela Ležáka byla sražená těsně vedle brány.

83
    Jakub Martin Ležák se dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus byl sražen těsně vedle pravé tyče!

82
    Slovensko nyní mělo menší problémy při rozehrávce, ale nakonec vše ustálo a vypomohlo si přes brankáře Kalanina.

80
    Zbývá posledních dvacet minut utkání. Ani jeden tým se nyní nechce dopustit nějaké katastrofální chyby.

78
    Nyní je to boj především ve středu hrací plochy. Ani jeden tým se nemůže dostat k nějaké větší příležitosti.

76
    Slovenský hráč to zkoušel přes zeď, ale jeho pokus skončil jen u brankáře Jacka Kortkampa.