Dánsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Polsko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Skotsko 2:1 (kon.)
Švýcarsko – Španělsko 1:4 (kon.)
Dánsko
2:0 (1:0)
Srbsko
Neděle 08.09.2024, 18:00Liga národů UEFA - Liga A • Skupina 4

Fotbalisté Dánska vyhrávají tento zápas 2:0, utkání měli prakticky celou dobu pod kontrolou. (19:58:28)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:13.

90+3

90+2
    Andrija Živković fauloval soupeře, Jonas Wind byl tím, kdo odnesl jeho tvrdou hru.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Stefan Mitrović to vzal na sebe, jeho tvrdý pokus kryje brankář. Následně Kasper Schmeichel si poradil s další střelou.

87
    Jednu z posledních zajímavých šancí v tomto zápase měl domácí Patrick Dorgu. Po individuální akci minul branku.

85
    Jonas Wind byl faulovaný soupeřem, a tak budou fotbalisté Dánska rozehrávat volný kop.

82
    Pierre-Emile Höjbjerg kombinuje se spoluhráči na polovině hrací plochy, Dánsko kontroluje hru.

81
    Střídání v týmu Dánsko:
    ze hřiště odchází Victor Kristiansen, přichází Morten Frendrup.

80
    Střídání v týmu Srbsko:
    ze hřiště odchází Veljko Birmančević, přichází Djordje Jovanović.

78
    Srbský Predrag Rajković po faulu soupeře rozehrává poblíž své branky, rozhodl se pro dlouhou přihrávku na spoluhráče.

77
    Pierre-Emile Höjbjerg rozehrával rohový kop, následně pálil Jonas Wind, ale jeho pokus zblokoval soupeř. Nikola Milenković byl na správném místě.

76
    Gustav Isaksen nedokázal nic vymyslet, jeho akci odrazila obrana soupeře mimo hrací plochu. Nakonec je z toho rohový kop.

Dnešní utkání sleduje 34 897 diváků.

74
    Zhruba patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o dvě branky a kontroluje hru.

72
    ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Kristijan Belić.

72
    Strahinja Pavlović byl v souboji o balon pomalejší, a tak musel faulovat soupeře. Jasná karta.