Finsko
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Česko
Neděle 08.09.2024, 09:00 • Športová hala SHZ, Bratislava • Přípravný zápas U23

Utkání je u konce a Finsko jej v poklidu dotáhlo k vysoké výhře. Ve 44. minutě po bleskové rozehrávce skóroval Eemil Äijäla a v 54. minutě pečetil výhru v power-play soupeře Jasper Auvinen. Zápas se pak už jen dohrával z povinnosti a na výhře severského celku nic nezměnila ani dnes druhá využitá přesilovka Česka, kterou v gól přetavil Jakub Faksa. Utkání skončilo výsledkem 6:2.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (10:58:27)

Finsko – Česko 6:2
    Branky a nahrávky: 7. Lund (Kilpi), 25. Auvinen (Rantaniemi), 35. Haukkala (Hyvärinen), 39. Kilpeläinen (Jokela), 44. Äijälä (Kilpi), 54. Auvinen (Äijälä) – 32. Zubek (Kawulok), 60. Faksa (Fukala). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. Zásahy brankářů: 7:15. Po třetinách: 1:0, 3:1, 2:1.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Eemil Äijälä (Finsko) a Adam Zubek (Česko).

59:47 Jakub FAKSA - 6:2

59:47
    Česko právě vstřelilo branku!
    Tak ještě korekce výsledku. V přesilovce se před brankou objevil JAKUB FAKSA a povedlo se mu propasírovat míček za Rantaniemiho záda – 6:2. Asistence: Lukáš Fukala.

59:06
    Přesilovka pro český tým, dvě minuty za zdržování hry obdržel Juho Repo.

59:04
    Neuspěl ani Malič se svou ranou z pravé strany. Rantaniemi předvedl mohutný skok a svým bleskovým přemístěním zvládl míček vyrazit.

58:30
    Nahození z dálky bylo myšleno na teč, Kún ale na Rantaniemiho nevyzrál.

57:27
    Hyvärinen vystihl rozehrávku českého celku, nedokázal pak ale přiťuknout na rozběhnutého Eloluota.

56:43
    Český tým i nadále pokračuje v šesti, pokouší se alespoň zkorigovat vysokou ztrátu v přesilovce.

56:43
    Menší pauza v závěru utkání, probíhá úprava hrací plochy v českém brankovišti.

55:59
    Český tým si vybírá oddechový čas.

55:59
    Závar za Křížovou brankou, ten si musel hlídat obě tyče.

54:40
    Už se jen dohrává, Finové v poklidu kontrolují míček.
    53:33 Jasper AUVINEN - 6:1

53:33
    Finsko právě vstřelilo branku!
    A je asi definitivně rozhodnuto. Český tým to zkoušel bez brankáře, jenže soupeř se dostal k míčku, zakombinoval na útočné polovině a JASPER AUVINEN pak zblízka doklepával do prázdné branky – 6:1. Asistence: Eemil Äijälä.

52:22
    Několik rychlých akcí na obou stranách, teď je to ale bez přesného zakončení.

51:58
    Auvinen nasadil k velkému sprintu od jedné branky ke druhé a dokonce i vystřelil. Kříž jeho ránu pokryl.