Gibraltar – Lichtenštejnsko 2:2 (kon.)
Gibraltar
2:2 (1:0)
Lichtenštejnsko
Neděle 08.09.2024, 18:00 • Europa Point Stadium, Gibraltar • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 1
    90+14. Nicolas HASLER - 2:2

90+14
    Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
    Pět minut po vypršení avizovaného nastavení je tu studená sprcha pro Gibraltar, který po trefě Scanlona počítal se třemi body. Na videu odhalenou ruku Valarina potrestal NICOLAS HASLER, jenž nebojácně kopl penaltu do levého horního rohu.
    90+7. James SCANLON - 2:1

90+7
    Gibraltar právě vstřelil branku!
    A je tu další velký zvrat po neproměněné penaltě Gibraltaru a odvolaném gólu Lichtenštejnska! Benjamin Büchel se kvůli Bentovi nedostal k Annesleyho centru. Míč se objevil u Valarina a celý zápas neviditelný JAMES SCANLON se v sedmé nastavené minutě stal gibraltarským hrdinou.
    53. Ferhat SAGLAM - 1:1

53
    To, co se nepovedlo proti San Marinu, dokázal tým Kondrada Fünfstück na začátku druhé půle v Gibraltaru! Marcel Büchel skvěle vypíchl míč váhajícímu De Barrovi, a to rovnou do běhu FERHATA SAGLAMA, jenž svou šanci chladnokrevně proměnil střelou na zadní tyč.
    8. Liam WALKER - 1:0

8
    Příznivce GIbraltaru potěšil brzký vedoucí gól! Benjamin Büchel neodhadl trajektorii centru LIAMA WALKERA a nikým netknutý balon se zatočil rovnou do lichtenštejnské brány!

Michal Břuchanský

Branky: 8. Walker, 90+7. Scanlon (Valarino) – 53. Saglam (M. Büchel), 90+14. N. Hasler (pen.)

Karty:   47. Olivero (GIB), 55. Torrilla (GIB), 57. Bartolo (GIB), 67. Britto (GIB) – 16. Wieser (LIC), 26. Notaro (LIC), 55. M. Büchel (LIC), 59. Kindle (LIC), 67. Meier (LIC), 80. Sele (LIC), 90+1. Netzer (LIC)

Neproměněná penalta: 82. Walker (GIB), brankář B. Büchel zneškodnil

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:24.
    Gibraltar: Banda – Jolley (73. Valarino), Lopes, Annesley, Olivero – Walker (C) (90+10. Casciaro), Bent, Torrilla, Britto – Scanlon, De Barr (57. Bartolo).
    Náhradníci: Lopez, Coleing – Chipolina, De Haro, Pozo, El Hmidi, Santos, Jessop, Ruiz.

Trenér: Julio César Ribas

Lichtenštejnsko: B. Büchel – N. Beck, Wieser, Göppel (87. Mart. Marxer) – Meier (90+1. Lüchinger), N. Hasler (C), M. Büchel (87. F. Wolfinger), Sele, Kindle (75. Marc. Marxer) – Notaro (75. Netzer), Saglam.
    Náhradníci: Foser, Lo Russo – Oberwaditzer, Graber, Zünd, J. Beck, A. Hasler.