0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
HK Skalica
sk Čtvrtek 12.09.2024, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Slovenský pohár

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní zápasu skupiny D JOJ ŠPORT Slovenského pohára medzi Martinom a Skalicou.

MHA Martin

Martinčania minulý týždeň vykorčuľovali na súťažný ľad. Úvodným vyzývateľom v pohári bola Považská Bystrica, ktorá bez väčších komplikácií zvíťazila 7:2. Domáci boli vo všetkom pomalší, ale to je na prvý prípravný zápas bežné.

HK Skalica

Výborný výsledok uhrali Skaličania v utorok na ľade Trenčína. Účastníka extraligy trápili do poslednej sekundy, a to nehrali v plnom zložení. Záhoráci viackrát vyhrávali, no na konci tretej tretiny vyrovnal na 5:5 v presilovke Tomáš Záborský a predĺženie patrilo Švédovi Ahlovi. Skalica už má jedno víťazstvo v pohári, ktoré dosiahla doma nad Považskou Bystricou 7:1.

Úvodné zostavy:

MHA Martin: Lednický – Belica, Hulej, Junas, Štípala, Kovačka, Pažický, Ivan – Fúčela, Jurášek, Simon – Smidžár, Babka, Siakeľ – Rešetár, Stročka, Brveník – Simonides, Svitač, Klimant.

Tréner: Jaroslav Markovič ml.

HK Skalica: Vojvoda – Kubát, Bíly, Urban, M. Novák, Škápik, Polák, O. Janík – Stupka, Buc, Jurák – Horváth, Legalin, Šachvorostov – Obdržálek, Špirko, Kuba – Kotvan, J. Jurík, Búlik – Podolinský.

Tréner: Leo Gudas.

Rozhodca: Valach, Mihajlo – Kotrík, Hovan.

Stretnutie nakoniec prinesieme cez zmeny stavov!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

04:45
    Vylúčenie v tíme MHA Martin:
    Babka – 2 min., hákovanie.

06:42
    Skalica dala gól! Gól strelil ALEX BÍLY. Asistencie: Dávid Buc a Václav Stupka.