Plzeň – Liberec 10:2 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Vítkovice – Berani Zlín 4:2 (kon.)
K. Vary – Pilsen Wolves 10:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 4:3 (3:1 po s.n.) | Kometa Brno – Poruba 4:0 (kon.)
Tábor – Mountfield HK 0:6 (kon.) | Třinec – Jihlava 5:2 (kon.) | Slavia – Kladno 4:1 (kon.)
HC Tábor
0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
Mountfield HK
Pátek 13.09.2024, 18:00 • Zimní stadion, Tábor • Extraliga dorostu • 3 • Skupina B

53:39
    Vyloučení v týmu HC Tábor:
    Lukáš Lomoz – 2 min., faul loktem.

51:30
    Hostující Daniel Pavlík je vyloučen za krosček. Domácí si před přesilovkou 5 na 3 berou time-out.

50:17
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Adam Hlaváček – 2 min., nedovolené bránění.

39:50
    V závěru třetiny ještě vyloučení na straně Hradce. Dvě minuty za krosček obdržel Daniel Pavlík.

37:30
    Michael Polka – 2 min., hákování.

34:03
    HL – zdržování hry / pozdní nástup, odpyká Martin Sedláček.

32:42
    Dvě minuty za vysokou hůl pro Zbyňka Buštu. Přesilovku si zahraje Hradec.

28:08
    Hostující Adam Hlaváček dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka pro Tábor.

22:36
    Ondřej Slívko – 2 min., podrážení.

21:41
    Jindřich Ryšavý – 2 min., hákování.

17:08
    Domácích bylo na ledě moc. Jejich hráčská lavice tak dostává dvouminutový trest.

15:24
    Adam Hlaváček dostává trest za nedovolené bránění. Přesilovka pro Tábor.

07:09
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Lukáš Lomoz.

04:22
    Daniel Pavlík – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 22. Zikmund (Bulat, Šedivý), 24. Vondruška (Bulat, Hlaváček), 35. Hlaváček (Bulat, Vencl), 50. Brzák (Flechtner), 53. Vondruška (Šedivý), 59. Hlaváček

HC Tábor: Neduchal (Kalkus) – J. Ryšavý, Mohyla (A), Polka, Lomoz, Skalický, Šachl – O. Charvát, Čečetka, Vinš – Slabý (C), Eremiáš, Fleischman – Bušta, Botka, Slívko (A) – Nevšímal, Boháč.
    Trenér: Milan Dančišin

Mountfield HK: Růžička (Luňák) – A. Novotný, Vencl, Pavlík (A), Zikmund, Flechtner, Šanc, Studnický – Hlaváček, Vondruška, Dostálek – Václavíček, Fedenciuc, Brzák (C) – Koklar, Bulat, Šedivý – Ma. Sedláček.
    Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Horažďovský – Bernard, Koliš