Osvětim – Salzburg 2:3 (po pr.) | Skellefteå – Pelicans Lahti 4:2 (kon.) | Eisbären – Pardubice 3:2 (3:2 po s.n.)
Zürich – Straubing 3:2 (kon.) | Sheffield – Sparta 5:1 (kon.)
ZSC Lions
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Straubing Tigers
Pátek 13.09.2024, 19:45 • Kunsteisbahn im Chreis • Hokejová Liga mistrů • 3. kolo

Domácí hokejisté byli v tomto zápase lepší a vyhrávají 3:2. O své výhře rozhodli ve třetí třetině, kdy dokázali skórovat dvakrát. Hostům k vyrovnání nepomohla ani hra v poslední minutě bez brankáře. (22:12:19)

59:29
    Vhazovat se nyní bude před brankou Lions, hosté už nemají mnoho času a všechny síly vrhají do útoku.

59:20
    Hosté hrají bez brankáře, domácí drží hru ve středním pásmu.

Lions právě vstřelili branku!
    Po vyhraném vhazování se domácí celek dostává do vedení. Jako autor branky je po střele od modré čáry označen MIKKO LEHTONEN. Asistence: Juho Lammikko.

58:22
    Aktivněji hrající domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu. Lions tento zápas nechtějí dostat do prodloužení.

58:00
    McIntyre nyní nemohl vůbec nic vidět, ale dokázal si poradit se zakončením od modré čáry.

56:42
    Hostující hráč dokázal dobruslit kotouč jako první, zakázané uvolnění se tak nepíská. Hrát mohou jeho kolegové.

56:15
    Hosté se pokouší rychle přispěchat s odpovědí, ale Lions jsou pozorní ve svém obranném pásmu.
    55:09 Vinzenz ROHRER - 2:2

55:09
    Aktivní a trpělivá hra se Lions vyplatila, a tak je vyrovnáno. Na poslední chvíli dokázal před brankou tečovat kotouč VINZENZ ROHRER. Asistence: Patrick Geering a icolas Baechler.

54:20
    Lions střídají, do hry míří odpočinutí hráči, ti se rychle dostali před branku soupeře. Pokud o střelu nevyšel.

53:49
    McIntyre si připsal další úspěšný zákrok, poradil si se zakončením z bezprostřední blízkosti.

53:30
    Hrubec v brance domácího celku dobře viděli na střelu od mantinelu, Leier nedokázal změnit stav zápasu.

53:00
    Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, následně pálil hostující Samanski pouze do brankáře.

52:36
    Domácí měli přečíslení tři na dva, ale k zakončení se Lions nyní nedostali.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Andrighetto (Malgin, Geering), 56. Rohrer (Geering, Baechler), 59. Lehtonen (Lammikko) – 8. Braun (Green), 31. Leonhardt (Fonstad)

ZSC Lions: Hrubec (Zumbühl) – Marti, Weber, Kakan, Kinnunen, Geering, Lehtonen, Zehnder, Trutmann – Balcers, Malgin, Andrighetto – Riedi, Grant, Frödén – Sigrist, Lammikko, Rohrer – Baechler, Henry, Baltisberger
    Straubing Tigers: McIntyre (Bugl) – Braun, Brandt, Zimmermann, Klein, Green, Samuelsson, Daschner, Clarke – Lipon, Samanski, Leier – Hede, Leonhardt, Connolly – St. Denis, Scott, Fonstad – Fleischer, Brunnhuber, McKenzie

Rozhodčí: Tscherring, Kainberger – Fuchs, Schlegel