Osvětim – Salzburg 2:3 (po pr.) | Skellefteå – Pelicans Lahti 4:2 (kon.) | Eisbären – Pardubice 3:2 (3:2 po s.n.)
Zürich – Straubing 3:2 (kon.) | Sheffield – Sparta 5:1 (kon.)
Sheffield Steelers
5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
HC Sparta Praha
Pátek 13.09.2024, 20:00 • Utilita Arena, Spojené Království • Hokejová Liga mistrů • 3. kolo

48:01
    Po Formanově akci se strhla mezi ním a Huttulou menši potyčka, oba jsou posláni na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

45:02
    Po vhazovaní se vyhozením puku mimo hrací puku provinil Guimond, usedne na trestnou lavici na dvě minuty.

40:58
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Mikliš – 2 min., podrážení.
    39:15 Zákrok Hrabíka, za který byl sparťanský útočník vyloučen do konce zápasu.

39:15
    I Kryštof Hrabík dostal po vražení Watlinga na hrazení pětiminutový trest + osobní trest do konce utkání.
    32:51 Zákrok, za který dostal domácí Diffley trest na 5 minut a do konce utkání.

32:51
    Brien Diffley odchází po zákroku na Hyku do kabin. Dostává pětiminutový trest + osobní trest do konce utkání za nedovolený zásah do oblasti hlavy a krku.

30:54
    Další přesilovka pro Sheffield, po zákroku na Balmase usedá na trestnou Mašín za nedovolené bránění.

19:33
    Mikliš usedne na trestnou za vysokou hůl po boji u mantinelu a pozdější provinění podrážením.

16:42
    Guimond usedne na dvě minuty na trestnou lavici za podražení Hyky při přejezdu útočné modré čáry.

02:37
    Moravčík – 2 min., podrážení.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 2. Janatuinen, 4. Juusola (Janatuinen, Cormier), 42. Leavens (Ciampini, Balmas), 58. Cormier, 59. Valllerand – 23. Najman (Hyka, Irving)

Sheffield Steelers: Greenfield (De Filippo) – Cormier, Saucerman, Huttula, Diffley, Guimond, Tansey – Balmas, Watling, Leavens – Juusola, Dowd, Vallerand – Ciampini, Simpson, Janatuinen – Shurda, Miceli, Whistle, Tremblay.
    Trenér: Aaron Fox

HC Sparta Praha: Kovář (Kořenář) – Moravčík, Kemiläinen, Krejčík, Mikliš, Mašín, Irving, Tůma – Kousal, Horák, Chlapík – Hyka, Najman, Řepík – Forman, Vitouch, Salomäki – Hrabík K., Lajunen, Hrabík O.
    Trenér: Pavel Gross

Rozhodčí: Sewell, Debuche – Fraley, Kisil

Diváci: 8 798