Žilina – Skalica 3:2 (kon.) | Michalovce – Trenčín 1:1 (kon.) | B. Bystrica – KFC Komárno 2:3 (kon.)
Dunajská Streda – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)

Fauly: 26:9. (22:43:42)

Tak druhý polčas priniesol futbal ako hrom! Dunajská Streda išla v 48. minúte do vedenia, keď si strelil vlastný gól Kašia, Slovan zásluhou dobre hrajúceho Barseghjana vyrovnal na 1:1, následne sa po preskúmaní videa neuznal gól Metsokovi, ktorý tečoval loptu rukou. V 89. minúte Slovan otočil stav stretnutia, keď po ruke Csingera v pokutovom území premenil nariadenú penaltu Barseghjan. Dunajská Streda mohla v závere nadstaveného času vyrovnať, lenže túto možnosť zahodil Trusa, ktorý nepremenil pokutový kop, keď prestrelil bránu. Jednalo sa o moment, v ktorom Blackman trafil v šestnástke lakťom Ramadana do tváre. Slovan si tak odnáša tri body a ostáva na čele tabuľky. Z mojej strany je to na dnes všetko, ďakujem vám za priazeň a prajem pekný zvyšok večera.

90+12

90+10
    Neuveriteľné! Trusa bránu prestrelil! Slovan naďalej vyhráva v Dunajskej Strede 2:1.

90+9
    Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Cesar Blackman).

90+9
    Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Kenan Bajrić).

90+9
    Bola nariadená penalta pre DAC!

90+8
    Skúma sa zásah Blackmana lakťom do tváre Ramadana!

90+8
    Hru prerušil až po minúte, a rieši sa ďalšia situácia vo videu!

90+7
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Mateus Brunetti).

90+7
    Piskot fanúšikov domácich, Ramadan leží na hracej ploche a rozhodca nechal hru plynúť.

90+5
    Dážď zosilnel a takisto aj tlak DAC!

90+4
    Bősze vystrašil hostí, keď svojou strelou pekne zatočil loptu a Takáč sa za ňou poriadne naťahoval, ale mierila tesne vedľa.

90+2
    Ešte doplním informáciu o nadstavenom čase. Arbiter pridal osem minút.

90+2
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Marko Tolić, prichádza Sharani Zuberu,
    z ihriska odchádza Tigran Barseghjan, prichádza Nino Marcelli.

90
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Alejandro Mendez, prichádza Ammar Ramadan.

89
    Slovan dal gól! Bolo to len tak tak, ale TIGRAN BARSEGHJAN premieňa pokutový kop! Brankár Popović vystihol smer lopty, ale bolo to prudké, aby to dokázal chytiť.

88
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Taras Kačaraba).

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Kevin Wimmer).

88
    Bola nariadená penalta pre bratislavský Slovan!

Klaudia Kadlecová

Branky: 48. Kašia (vla.) – 56. Barseghjan, 89. Barseghjan (pen.)

Karty:   84. Bősze (DUN), 88. Kačaraba (DUN), 90+7. Brunetti (DUN) – 38. Weiss (SBA), 69. Kašia (SBA), 88. Wimmer (SBA), 90+9. Bajrić (SBA), 90+9. Blackman (SBA)

Neproměněná penalta: 90+10. Trusa (DUN), mimo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 26:9.
    DAC 1904 Dunajská Streda: Popović – Csinger, Kačaraba, Brunetti, Mendez (90. Ramadan) – Vitális, Bajo – Bernát (59. Herc) – Trusa (C), Bassey (59. Redzic), Andzouana (77. Bősze).
    Náhradníci: Filipe, Kaltsas – Oritz, Szendrei, Tuboly.

Trenér: Xisco

ŠK Slovan Bratislava: Do. Takáč – Blackman, Kašia, Bajrić, Wimmer – Szöke (64. Kucka), Ignatěnko – Barseghjan (90+2. Marcelli), Tolić (90+2. Zuberu), Weiss (C) (64. Mak) – Strelec (73. Metsoko).
    Náhradníci: Ma. Trnovský – Gajdoš, Medveděv, Savvidis.

Trenér: Vladimír Weiss st.

Rozhodčí: Dohál – Poláček, Jekkel