Poruba 2011 – Chomutov 2:1 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 0:0 (odl.) | Litoměřice – Sokolov 2:3 (kon.)
Přerov – Jihlava 0:0 (odl.) | Zlín – Slavia 0:0 (odl.) | Prostějov – Kolín 2:1 (3:1 po s.n.)
Třebíč – Pardubice B 2:1 (1:0 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 14.09.2024, 16:00 • Ostrava, RT TORAX ARENA • Maxa liga • 1. kolo

Střely na branku: 28 – 34 (18:33:33)

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.

Je dobojováno. Zápas nakonec nabídl prodloužení, které rozhodli domácí hráči díky trefě Ondřeje Romana. Ten tak Porubě zajistil bod navíc, Piráti ze severočeského Chomutova pak povezou domů bod. Určitě ale budou spokojeni, protože Poruba byla favoritem tohoto duelu.

63:37 Ondřej ROMAN - 2:1

63:37
    3/3
    Poruba právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Bonusový bod navíc bere domácí Poruba. Jakub Kotala z pravé strany šikovně poslal puk na druhou stranu pod padajícím hostujícím hráčem a ONDŘEJ ROMAN pak zvednutou střelou trefil horní růžek u protější tyče – 2:1. Asistence: Jakub Kotala.
    Roman O., Kotala J., Westlund W.
    Husinecký V., Fronk J., Hübl V.

62:43
    Hned na to tváří v tvář Dolejšovi střílel Darek Hejcman a do akce šel také domácí brankář, který kotouč za svá záda nepustil.

62:08
    Vít Christov nabil Vojtěchu Střondalovi, který orazítkoval tyč chomutovské brány!

60:22
    Hned na začátku prodloužení střílel nebezpečně August Nilsson, ale kotouč končí jen vedle branky Pavla Jekela.

60:01

Za chvíli se půjde do nastavené hrací doby, to ale až po další komerční přestávce, která nyní následuje.

Základní hrací doba nepřinesla vítěze a končí remízovým výsledkem 1:1. Piráti tak na horké půdě v Porubě udolali bod. Přidají i ten bonusový? Nebo to bude domácí Poruba?

60:00

59:37
    Souboj o puk za domácí brankou a už to vypadá, že se nic nestane a půjdeme minimálně do nastavené hrací doby.

59:08
    Na druhé straně si připsal další zákrok Daniel Dolejš a hosté zvyšují svůj tlak, stále drží útočnou třetinu.

58:24
    Vojtěch Střondala byl v těsné blízkosti Pavla Jekela a už napřahoval ke střele, ale nakonec kotouč tečoval někdo z hostů do bezpečí. Další domácí šance končí zmarem.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Závěr třetí třetiny nabízí napínavou podívanou, oba celky se střídají v šancích, ovšem brankáři obou celků své týmy drží a stále se skóre nemění.

56:43
    Pavel Jekel má puk ve své moci a hra je přerušena. Poté za jeho brankou došlo na menší potyčku mezi oběma tábory, ale vše vyřešila rychlá domluva obou sudích.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. Roman (Kotala, Westlund), 64. Roman (Kotala) – 46. Ta. Svoboda (Baláž, Eret)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – Nilsson, Doudera, A. Sedlák, Westlund, Bartko, Ježek, Gutwald – Kotala, Roman (A), Mrázek – Razgals, Šoustal, Herrman – O. Šedivý, Střondala, Christov – Berisha, Vachovec (A), Krenželok (C) – Klímek.
    Trenér: Jiří Režnar

Piráti Chomutov: Jekel (Petrásek) – Kadeřávek, Březák, Š. Němec, Eliáš, Baláž, Havel (A), Husinecký, Ulrych – Fronk, Hübl (C), Lukeš (A) – M. Tůma, Eret, Ta. Svoboda – Berka, Hejcman, Guman – Sklenář, Koblížek, Mála.
    Trenér: Martin Pešout

Rozhodčí: Abraham, Zeliska – Polák, Augusta