Poruba – Vítkovice 0:1 (kon.) | Berani Zlín – Kometa Brno 5:4 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:6 (kon.) | Sparta – Plzeň 0:5 (kon.) | Kladno – Motor ČB 1:4 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Tábor – Přerov 3:4 (po pr.) | Liberec – HC Litvínov 5:2 (kon.)
Pilsen Wolves – Slavia 2:4 (kon.)
HC Sparta Praha
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Sobota 14.09.2024, 13:00 • Holešovice, Sportovní hala Fortuna • Extraliga dorostu • 4 • Skupina A

Je dobojováno! Pražanům nevyšla ani závěrečná třetina, kterou prohráli po dvou brankách Jiřího Maxy v oslabení výsledkem 2:0. To už je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek deštivé soboty. (15:08:09)

59:56
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Vojtěch Černý – 2 min., podrážení.

59:21
    Po faulu v útočné třetině Plzně se bude vylučovat znovu na straně Pražanů, zatím probíhá výhoda.

58:50
    Ani po této střele z levé strany se domácím nepodařilo dostat kotouč za záda brankáře Poustky.

58:21
    Sparťané dokázali vybojovat kotouč za svou brankou a snaží se o kosmetickou úpravu skóre, ta ale nepřichází.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:50
    Další plzeňské zakončení končí vedle sparťanské svatyně.

57:03
    Je odpískaný plzeňský ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.

56:42
    Přihrávka našla na pravém kruhu úplně volného Jana Fodora, jehož zamonceni přestřelilo sparťanskou branku.

56:23
    Plzeňští ještě nekončí a po dalším zákroku Filipa se jim podařilo získat útočnou třetinu.

55:58
    Tým HC Škoda Plzeň hraje v plném počtu.
    55:28 Jiří MAXA - 0:5

55:28
    4/5
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Pro domácí tohle je už obrovský debakl a facka do dalších zápasů! Po přihrávkách v útočné třetině totiž přišla chyba na modré čáře a samostatný únik JIŘÍHO MAXY, jenž svým druhým gólem v zápase dokázal připálit kotouč k pravé tyči Filipovy branky – 0:5! Bez asistence.
    Maxa J., Mečl M., Kamas J., Ferda T.
    Hoznourek D., Michálek M., Čížek J., Holoubek Š., Heřman D.

55:19
    Až teď se podařilo Pražanům udržet kotouč v útočné třetině.

54:56
    Sparťanům se nedaří vůbec udržet puk na útočné polovině, protože Plzeň znovu vyváží kotouč až do útočné třetiny.

54:30
    A znovu se Škodě podařilo osvobodit vyhozením až k brankáři Filipovi.

54:18
    Plzeňští ihned po buly dostali kotouč z obranné třetiny.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 13. Tománek (Fodor, Boskovic), 35. Matoušek (F. Stupka, Kamas), 38. Tománek (Fodor, Kamas), 51. Maxa (Kamas), 56. Maxa (Mečl)

HC Sparta Praha: F. Filip (22.–25. Makarius) – Žuffa, Michálek, Hoznourek, Černý, Vágner, Toms, Burda (C) – Nejedlý (A), Heřman, Cvikl – Holoubek, Čížek, O. Kadlec – Prichodko (A), Poláček, Strachota – Kalčev.
    Trenér: Richard Žemlička

HC Škoda Plzeň: Poustka (Osvald) – Pitter, Boskovic, Kamas, Ferda, Šulan, M. Fiala – Fodor, Maxa (C), Tománek (A) – F. Stupka, Bělík (A), Matoušek – Slováček, Mertl, Mečl.
    Trenér: Dušan Andrašovský

Rozhodčí: Horažďovský – Štofa, Beneš