Pelhřimov – Vel. Meziříčí 4:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:6 (0:1, 3:3, 1:2)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 14.09.2024, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 1. kolo

Pelhřimov doma prohrál s rezervou Velkého Meziříčí 4:6 a tři body tedy putují na Horácko.

Nejlepšími hráči utkání zvoleni za hosty Petr Juda a za domácí Josef Vrátný.

Tímto se s vámi pro dnešek loučím a příště napočtenou. (19:18:30)

58:40
    Tlak domácích sice sílí, ale finální fáze není na pelhřimovské straně. Domácí zkusí powerplay.

56:07
    Domácí přeci jen vycítili šanci a tlačí se za další brankou, ale nepřesnosti v rozehrávce jsou proti této snaze.

54:44
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Po sérii odrazů na brankovišti se přeci jen puk dostal za brankovou čáru. Branku si připsal JOSEF VÁCHA. Asistence Jiří Kochrda.

52:47
    Utkání není příliš pohledné. Domácí se sice snaží o návrat do zápasu, ale ze strany Poutníků je to spíše křeč, hosté spolehlivě brání a jdou si pro 3 body.

51:01

50:00
    Zámek...ale domácí opět ztrácí pásmo.

49:01
    Dvě minuty pro Ondřeje Brožu za zdržování hry.

49:01
    Cejpek vyslal štiplavou ránu na Judu, ale ten je dnes ve své práci hodně jistý.

47:15
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Další využitá přesilovka hostů, kteří míří za vítězstvím. Petr Rozmarýn byl na brankovišti neomylný a navýšil vedení svého týmu. Asistence Richard Orsech.

46:34
    Domácí vyhazují.

45:47
    Podražení a dvě minuty pro Josefa Vrátného.

43:11
    Z protiútoku Švejda trefuje pouze Menšíkův beton.

41:31
    Filip Rozmarýn dvě minuty za hrubost a domácí Filip Bříza dvě plus dvě minuty také za hrubost.

40:32
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! To je pro domácí nepříjemné, první útok ve třetí třetině a Filip Střecha střelou přes obránce propálil Menšíka. Asistence Milan Strnad a Lukáš Štěpánek.

40:04

40:01

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 23. Hadrava Marek (Srnský), 29. Votápek (Bříza, Vácha), 32. Svoboda B. (Votápek, Hadrava Marek), 55. Vácha (Kochrda) – 11. Orcsech (Strnad), 24. Střecha, 28. Strnad, 36. Štěpánek, 41. Střecha (Strnad, Štěpánek), 48. Rozmarýn (Orsech)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Menšík (Roh) – Srnský, Vácha, Kasalý D., Port, Přibyl, Bříza, Kochánek – Cejpek, Machovský Matyáš, Kasalý F., Machovský Max, Hadrava Marek, Votápek, Svoboda B., Vrátný, Kochrda, Buchta, Lagron
    HHK Velké Meziříčí: Juda (Svoboda) – Úlovec, Viskot, Kuřátko, Smejkal – Orsech, Broža, Švejda, Střecha, Rozmarýn, Pejchal, Barák, Karásek, Strnad, Štěpánek

Rozhodčí: Michal Kotlík — Matěj Lepeška, Jan Tománek