Pelhřimov – Vel. Meziříčí 4:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:6 (0:1, 3:3, 1:2)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 14.09.2024, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 1. kolo

Pelhřimov doma prohrál s rezervou Velkého Meziříčí 4:6 a tři body tedy putují na Horácko.

Nejlepšími hráči utkání zvoleni za hosty Petr Juda a za domácí Josef Vrátný.

Tímto se s vámi pro dnešek loučím a příště napočtenou. (19:18:30)

58:40
    Tlak domácích sice sílí, ale finální fáze není na pelhřimovské straně. Domácí zkusí powerplay.

56:07
    Domácí přeci jen vycítili šanci a tlačí se za další brankou, ale nepřesnosti v rozehrávce jsou proti této snaze.

54:44
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Po sérii odrazů na brankovišti se přeci jen puk dostal za brankovou čáru. Branku si připsal JOSEF VÁCHA. Asistence Jiří Kochrda.

52:47
    Utkání není příliš pohledné. Domácí se sice snaží o návrat do zápasu, ale ze strany Poutníků je to spíše křeč, hosté spolehlivě brání a jdou si pro 3 body.

51:01

50:00
    Zámek...ale domácí opět ztrácí pásmo.

49:01
    Dvě minuty pro Ondřeje Brožu za zdržování hry.

49:01
    Cejpek vyslal štiplavou ránu na Judu, ale ten je dnes ve své práci hodně jistý.

47:15
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Další využitá přesilovka hostů, kteří míří za vítězstvím. Petr Rozmarýn byl na brankovišti neomylný a navýšil vedení svého týmu. Asistence Richard Orsech.

46:34
    Domácí vyhazují.

45:47
    Podražení a dvě minuty pro Josefa Vrátného.

43:11
    Z protiútoku Švejda trefuje pouze Menšíkův beton.

41:31
    Filip Rozmarýn dvě minuty za hrubost a domácí Filip Bříza dvě plus dvě minuty také za hrubost.

40:32
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! To je pro domácí nepříjemné, první útok ve třetí třetině a Filip Střecha střelou přes obránce propálil Menšíka. Asistence Milan Strnad a Lukáš Štěpánek.

40:04

40:01

Je před námi třetí třetina, ubrání Velmez náskok, nebo Poutníci utkání otočí na svou stranu? Uvidíme...

Druhá třetina byla gólově bohatší, ale i po této části hry si hosté drží jednobrankový náskok. Třetí třetina, která dnes rozhodně nemusí být posledním časem hry, začne cca v 18:40.

40:00

39:16
    5 na 4.

39:12
    Puky létají kolem branky hostů, ale žádný si cestu do branky nenašel.

38:32
    Zámek...

38:19
    Poutníci se vyhazují z pásma...

38:04
    Sekání a dvě minuty pro Lukáše Smejkala.

37:30
    Zámek...

37:17
    Dvě minuty za podražení odsedí Luboš Karásek.

35:45
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Hosté opět vedou po přesném zásahu Lukáše Štěpánka. Bez asistence.

34:46
    Domácí se zatím dobře brání, teď se navíc hra vrací před Judu.

34:08
    Tomáš Kochánek dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo hřiště.

33:18
    Marek Hadrava v úniku našel Votápka, ale domácí kapitán v těžké pozici našel pouze tyč hostující branky. Tlak Poutníků sílí.

32:58
    Menšík kryje pokus Strnada.

32:16
    Matyáš Machovský zpoza brány našel Vrátného, jeho pokus zblokoval někdo z obránců Velmezu.

31:12
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Tlak domácích v pásmu, Votápek krásně našel před brankovištěm BOHUMILA SVOBODU a pro osvědčeného střelce nebyl problém dostat puk do prázdné branky. Asistence Petr Votápek a Marek Hadrava.

30:30
    Domácí se tlačí za vyrovnáním, ale opět to byli hosté, kteří mohli po rychlém protiútoku odskočit zpět na dvoubrankový rozdíl.

28:47
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Nakonec domácí přeci jen využívají početní výhodu, po kombinaci se na kruhách zjevil PETR VOTÁPEK a umístěnou střelou nedal Judovi šanci. Asistence Filip Bříza a Josef Vácha.

28:06
    Svoboda najížděl na Judu, brankář hostů vyráží.

27:18
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Další chybná rozehrávka a v oslabení hosté odskakují. Do úniku se dostal Milan Strnad a pohotovou ranou propálil Menšíka. Bez asistence.

26:49
    Dvě minuty za podražení pro Šimona Kuřátka.

25:40
    Hosté se po vstřeleném gólu tlačí do dalšího zakončení, ale Menšík několikrát zasahuje.

23:56
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Nahození do brankovišti a zřejmě po zásahu vlastní výstroje končí puk za domácím brankářem, branka připsána Filipu Střechovi.

23:23
    Zámek...

22:39
    Dvě minuty pro Matyáše Machovského za podražení.

22:13
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Přečíslení dva na jednoho, MAREK HADRAVA mohl najít Kochrdu, ale vzal to na sebe a poslal puk mimo dosah Judy. Asistence Vladimír Srnský.

21:40
    Švejda si před Menšíka najížděl na teč, ale domácí brankář puk vyráží.

21:00
    Cejpek mezi kruhy vypálil, jeho střela po ledě Judu nepřekvapila.

20:01

A jdeme na druhou třetinu.

Po úvodní třetině vede rezerva Velkého Meziříčí v Pelhřimově jednobrankovým rozdílem. Domácí mají sice optickou převahu, ale všechny šance Poutníků likviduje Juda, někdy i s přispěním brankové konstrukce. Ale i hosté dokáží zazlobit a další průběh zápasu bude jistě zajímavý. Druhá třetina začne cca v 17:48.

20:00

19:25

18:50
    Marek Hadrava pálí z kruhů a další zásah Judy, kterému zřejmě opět pomohla branková konstrukce.

19:08
    Judovi zvoní v uších, tvrdá střela Votápka trefila jen tyč hostující svatyně.

15:39
    Orsech narazil jednoho z domácích hráčů na brankovou konstrukci, ta padla na Judu, který se těžce zvedá z ledu, ale vypadá to, že Juda bude v utkání pokračovat.

14:35

14:21

14:13
    Zámek...

14:00
    Juda vyráží střelu Vrátného do ochranné sítě.

13:24
    Menšík se rychle přesunul a vyráží umístěnou střelu svojí lapačkou.

13:07
    Hosté se sami vyhazují z útočného pásma.

12:35
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Bohumila Svobodu.

12:13
    Další šance hostů, kdyby se nyní Švejda lépe zorientoval na brankovišti, byl by Menšík bez šance, takhle ale skončil puk za domácí brankou a hosté vedou stále jednobrankovým rozdílem.

11:20
    Max Machovský mohl vyrovnat, jeho tvrdá střela ale minula zařízení.

10:39
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Domácí obrana nezachytila skákavý puk, před Menšíka se dostal Richard Orsech a zavěsil pod víko domácí svatyně. Asistence Milan Strnad.