Rennes – Montpellier 3:0 (kon.) | Nantes – Remeš 1:2 (kon.) | Toulouse – Le Havre 2:0 (kon.)
Štrasburk – Angers 1:1 (kon.) | Lens – Lyon 0:0 (kon.)
Racing Lens
0:0 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 15.09.2024, 20:45 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 4. kolo

Tento nepříliš divácky atraktivní zápas nenabídl branku, která by padla podle pravidel. Gift Orban dal dva góly, ale oba pro ofsajd nebyly uznány. Duel končí smírně 0:0. (22:41:15)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:11.

90+6

90+5
    Začala poslední nastavená minuta a hra je přerušená, protože domácí hráč má pravděpodobně křeče.

90+4
    Malick Fofana mohl poslat hostující celek do zakončení, ale jeho projektil byl zblokovaný.

90+3
    Souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden celek nyní nechce chybovat.

90+1
    Podle všeho uvidíme velmi brzy střídání na straně Lyonu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Střídání v týmu Racing Lens:
    ze hřiště odchází Florian Sotoca, přichází Martin Satriano.

Střídání v týmu Olympique Lyon:
    ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Tanner Tessmann.

86
    V poklidném tempu se dohrává závěr zápasu, ani jeden celek nechce chybovat.

85
    ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Anas Zarúrí,
    ze hřiště odchází Andy Diouf, přichází Níl el-Ajnawí.

83
    Adrien Thomasson hledal spoluhráče, který si nabíhal do střelecké pozice, ale přihrávka postrádala přesnost.

82
    Bez výraznějších šancí se nyní hra přenáší ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat.

80
    ze hřiště odchází Abner, přichází Malick Fofana.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu a velkou šanci měl domácí Rémy Labeau Lascary. Zakončoval z hranice pokutového území, ale minul.

78
    Rohový kop nyní vybojoval aktivnější hrající Lyon. Jordan Veretout sice poslal centr před branku, ale snadno si poradila obrana. K zakončení se tým nedostal.

77
    Hosté se usadili na polovině soupeře, Jordan Veretout hledal kolegu před brankou, ale obrana Lens si tak tak dokázala poradit.

75
    Georges Mikautadze to vzal na sebe, propracoval se do zakončení, z vápna však trefil pouze střed branky, kde byl gólman.