Rennes – Montpellier 3:0 (kon.) | Nantes – Remeš 1:2 (kon.) | Toulouse – Le Havre 2:0 (kon.)
Štrasburk – Angers 1:1 (kon.) | Lens – Lyon 0:0 (kon.)
RC Štrasburk
1:1 (1:0)
Angers SCO
Neděle 15.09.2024, 17:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 4. kolo

Utkání skončilo remízou, a tak si hostující celek připsal první bod do tabulky. Na konci prvního poločasu šel Štrasburk do vedení a spálil další velké příležitosti. Pokud se podíváme na střetnutí jako celek, tak to domácí musí pořádně mrzet. Ve druhém poločase už moc vzruchu nepřišlo, ale Angers z ojedinělé šance vyrovnalo. Na konci zápasu spíše plály emoce, a tak místo tlaku jsme viděli hromadnou strkanici.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (19:00:59)

90+8

90+5
    Na hrací ploše došlo k hromadné strkanici, kterou museli přiběhnout rozehnat také pomezní rozhodčí.

90+4
    Tak v samotném závěru viděl žlutou kartu Emanuel Emegha (Štrasburk), který ve vzdušném souboji vletěl do soupeře.

90+3
    Tak ještě jeden rohový kop pro hostující mužstvo. Ovšem nyní viděl hlavní rozhodčí nedovolený zákrok a přisoudil míč Štrasburku.

90+2
    Angers rozehrávalo v krátkém sledu dva rohové kopy a oba vypadaly opravdu nadějně! Yassin Belkhdim už byl ve vápně, ale střílenou přihrávkou trefil soupeře. Při druhém zakončoval Jordan Lefort nad branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.
    89. Emanuel Emegha mohl rozhodnou, avšak trefil tyčku

89
    Sékou Mara vyslal parádní přihrávku do běhu, čímž se spoluhráč dostal až na levou stranu vápna. Emanuel Emegha byl v další vyložené příležitosti a trefil bližší tyčku!

88
    Myslím, že vyrovnaný výsledek bude více brát Angers. Domácí příznivci při pomalé rozehrávce svého mužstva začínají pískat.

87
    Druhý poločas moc strhujících momentů nepřinesl. Ojedinělou velkou šancí byla vyrovnávací trefa Angers.

86
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Sebastian Nanasi, přichází Jeremy Sebas.

85
    Zleva centroval Sebastian Nanasi, jenž vybojoval další rohový kop. Dïlane Bakwa poslal centr do ohně, ale do vzduchu se nejvýše dostal brankář.

84
    Po vzdušném souboji nepříjemně dopadl Lillian Raolisoa, který se drží v oblasti bedrech. Ovšem po chvíli se zvedl a může se pokračovat.

83
    Centr mířil na první tyčku, kde došlo k hlavičce, která se na branku nevešla. Pořádné starosti by měl Djordje Petrović, kdyby byl balon lépe usměrněný.

82
    Angers táhlo další akci po pravé straně, kde vybojovalo rohový kop, který rozehraje Zinedine Ferhat.

81
    Na pravé straně byl v náběhu Zinedine Ferhat, před kterého si dal tělo Diego Moreira a nechal se faulovat.

80
    Za vyrovnaného stavu vstupujeme do poslední desetiminutovky normální hrací doby. Najde toto utkání ještě vítěze?