Janov – AS Řím 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 3:2 (kon.) | Turín – Lecce 0:0 (kon.)
Cagliari – Neapol 0:4 (kon.) | Monza – Inter 1:1 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:1)
AS Řím
Neděle 15.09.2024, 12:30 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 4. kolo

Ani ve 4. kole se AS Řím nedočkal první výhry, přišel o ni doslova v poslední vteřině zápasu v Janově.
    Hosté doplatili na pasivitu v druhé půli, kdy jen bránili hubený náskok. Ten jim přinesla nejlepší pasáž mezi 32. a 37. minutou, kdy nejprve dvě obrovské šance zneškodnil janovský brankář Gollini, ale nakonec ho dorážkou Pisilliho střely překonal Dovbyk. Gól původně neplatil pro ofsajd překážejícího El Shaarawyho, po dlouhém přezkoumávání ho však VAR doporučil uznat.
    Hosty nevarovala velká příležitost Janova ze 79. minuty a když už se domácí pomalu smiřovali s porážkou, naběhl si na centr Vítora Oliveiry v šesté nastavené minutě Koni De Winter a zařídil remízu. (14:40:16)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:12.

90+6
    90+6. Koni DE WINTER - 1:1

90+6
    Janov právě vstřelil branku!
    V šesté minutě nastavení přichází tvrdá rána pro hosty. Na centr Vítora Oliveiry z levé strany naskočil KONI DE WINTER a prudkou hlavičkou pod břevno vyrovnává.

90+5
    Červenou kartu dostal trenér AS Řím De Rossi, který se hlasitě domáhal ukončení zápasu, ale rozhodčí kvůli předchozímu ošetřování samozřejmě nastavení ještě protáhne.

90+4
    Ošetřován je Lorenzo Pellegrini a tak se zatím nehraje.

90+4
    Ekhator vyhrál hlavičkový souboj o dlouhý míč pro Pinamontiho, který však nastřelil zpoza šestnáctky jen nejbližšího bránícího hráče.

90+3
    Domácí snaha o vyrovnání je příliš křečovitá, Vítor Oliveira z 23 metrů k tyči protáhl Svilara, ale také ho výrazně neohrozil.

90+1
    Eldor Šomurodov (AS Řím) dostává žlutou kartu za faul na Martína.

90+1
    Na centrovaný míč z hloubi pole naběhl Koni De Winter a hlavičkoval obloukem pohodlně do náruče Mileho Svilara.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Čas domácím rychle utíká a centrem zleva přímo do Svilarovy náruče to Bohinen nevytrhne.

89
    Červenomodří se pod tlakem stahují až ke Gollinimu, který posouvá malou domů míč rychle zase vpřed.

87
    Martínův nízko letící centr odvrací Ángel Tasende a při hlavičce o míč zřejmě zavadil i ramenem, ale na odpískání penalty to není.

87
    Domácí se neprosadili, po faulu Pellegriniho na Martína u postranní čáry však dostávají další standardku.