FC Zlín
2:1 (1:0)
SK Slavia Praha B
Úterý 17.09.2024, 17:30 • Stadion Letná, Zlín • Chance Národní Liga • 7. kolo

Ševci se dostali do vedení hned ve čtvrté minutě, kdy byla nastřelena ruka a Vukadinović suverénně proměnil pokutový kop. Ve druhém poločase pak domácí své vedení znásobili, když se po rohovém kopu trefil nohou stoper Černín. I tak ale mohli vidět diváci drama, jelikož pět minut před koncem základní hrací doby vsítil gól slávistický Perišić. To však bylo od hostů vše, tudíž Zlín vítězí, připisuje si tři body a suverénně tak vede tabulku druhé nejvyšší soutěže. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou! (19:22:08)

90+3

90+3
    Slavia se dostává k míči, ale už jí nezbývá příliš času.

90+2
    Vukadinović šel s míčem k rohovému praporku lehce pozdržet čas.

90+1
    Sudí Beneš nastavuje k utkání tři minuty.

90
    Bránecký se dokonce dostal ke střele, ta však vůbec neměla razanci.

89
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Patrik Kulíšek.

88
    Didiba získal pro svůj tým autové vhazování.

87
    Vukadinović drží míč v blízkosti rohového praporku.

86
    Sudí Beneš píská faul hostujícího týmu.

85
    Slavia B právě vstřelila branku!
    Slavia snižuje! VLADIMIR PERIŠIĆ v krátké chvíli nejprve trefil horní tyč. Následně vystřelil a s pomocí teče od domácího hráče se dostal míč do sítě. Ještě nejspíše bude drama!

79
    Slavia je nyní plně usazena na útočné polovině.

78
    V pokutovém území Zlína to nyní lehce hořelo, ale vše na poslední chvíli zachránil Nombil.

77
    Bránecký hledal přihrávkou Didibu, ten však míč nedoběhnul.

77
    ze hřiště odchází Zviad Načkebia, přichází Šimon Polášek.

76
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Dominik Pech, přichází Vladimir Perišić,
    ze hřiště odchází Milan Škoda, přichází Tomáš Jelínek.

75
    Dominik Pech se odhodlal ke střele, ta ale mířila lehce vedle.

74
    Slavia bude zahrávat standardní situaci.

73
    Další střela Machalíka a další zákrok Slavaty.

72
    A ještě jeden roh pro domácí.

71
    Načkebiova střela byla ztečována na roh. Ševci nyní hrají velice solidně.

70
    Milan Škoda hlavičkoval pouze nad.

68
    Vukadinović vyslal Kopečného přihrávkou, míč však byl příliš dlouhý a skončil až za autovou čárou.

66
    Machalík se odvážil ke střele, ta však neznamenala pro Slavatu žádné nebezpečí.

65
    Slavia se usadila na útočné polovině.

64
    ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází Lukáš Bránecký,
    ze hřiště odchází David Tkáč, přichází Cletus Nombil.

62
    ze hřiště odchází Štěpán Beran, přichází Matěj Žitný,
    ze hřiště odchází Šimon Slončík, přichází David Mikulanda.

61
    Zlín právě vstřelil branku!
    A další gól je na světě! Machalík z rohového praporku našel přesně nohu JAKUBA ČERNÍNA, který se z blízky nemýlil a uklidil míč do sítě – 2:0! Nutno uznat, že hostující obrana celkem zaspala.

61
    Zlín bude zahrávat roh.

60
    Štěpán Beran vystřelil na Dostála, byl to spíš ale propagační pokus.

58
    Mikuláš Konečný chytře nastřelil protihráče a od něj se odrazil míč do zámezí, Slavia bude tedy vhazovat.

57
    Slončík odehrál míč jen do zámezí.

56
    Žlutá karta pro tým FC Zlín (Lukáš Bartošák).

55
    Didiba byl faulován na půli hřiště.

53
    Brandner se řítil do souboje jeden proti jednomu, zakopnul však o míč a tak jej jen odevzdal soupeři.

51
    Stoprocentní šance Slavie! Jan Trédl mohl překonat Dostála, ten ho však skvěle vychytal.

50
    Vukadinović si šikovně narazil míč s Brandnerem, následně však míč ztratil.

49
    Vukadinović hledal hlavu vytáhlého Černína, před ním však odehrál míč Slončík.

48
    Vukadinović vybojoval roh.

48
    Tkáč fauloval na půli hřiště.

47
    Slavia hned měla roh, z toho však nedokázala zahrozit.

46
    Úvodní výkop druhého poločasu zahájil slávistický Milan Škoda.

46

V prvním poločase neměli diváci na zlínské Letné šanci vidět atraktivní fotbalovou podívanou. Hned v úvodu se domácí dostali do vedení, když Vukadinović proměnil pokutový kop. Ve zbytku poločase byli lehce aktivnější hosté. Uvidíme, co přinese druhá půle!

45+1

45+1
    Sudí Beneš přidává k prvnímu poločasu jednu minutu.

45
    Štěpán Beran centroval míč do pokutového území, ale míč je opět u Dostála.

44
    A Milan Škoda se nyní ocitl v ofsajdu.

42
    Bužek znova nepřesně přihrával a tak Dostál bude znova odkopávat.

41
    Didiba chtěl centrovat, míč mu však hrubě uletěl a skončil v zámezí.

40
    Bužek se dostal ke střele, bránil však jen prvního bránícího hráče.

39
    Míč šel přesně na hlavu zlínského kapitána Simerského, ten však v této šanci selhal.

38
    Ještě jeden roh pro Zlín.

37
    Vukadinović z roho čechral míč do pokutového území, tam si jej našel Milan Škoda a míč odehrál.

35
    První střílel Machalík a trefil jen pouze bránícího hráče. Potom se do míče opřel Didiba a mířil vysoko nad.

34
    Slavia kombinuje na útočné polovině.

32
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Alexandr Bužek).

31
    A nyní další slávistický faul, tentokrát od Touly.

30
    Bužek nyní velmi nepřesně přihrával a bude z toho aut, který vhodí zlínský Didiba.

29
    A hra je opět přerušena, jelikož Brandner fauloval bránícího hráče Slavie.

28
    Bužek byl nejprve obrán o míč a následně fauloval Didibu.

27
    Žlutá karta pro tým FC Zlín (Jakub Černín).

26
    Načkebia se odvážil ke střele, trefil však pouze bránícího hráče.

24
    Tkáč nyní poblíž půlící čáry fauloval Šimona Slončíka.

23
    Nyní se píská zlínský ofsajd.

21
    Bužek míč na hrací ploše nestihnul, bude se tak znova odkopávat od branky.

20
    Milan Škoda hledal přihrávkou Toulu, toho však nenašel.

19
    Zlín z toho však vůbec nic nevytěžil a Slavata bude odkopávat.

14
    A míč mají ve své moci opět domácí, kteří kombinují.

13
    Bužek hledal přihrávkou za obranu Daniela Toulu, který však míč na poslední chvíli nestihnul.

11
    Slavie se hnala do brejku, Dostál však vyběhl ze svého území a odehrál míč do zámezí.

10
    A nyní bude naopak rozehrávat brankář hostí Slavata.

9
    Míč je u brankáře Dostála, který vrátí míč do hry.

8
    Slávisté dostali míč do sítě, mává se však ofsajd, který byl zcela evidentní.

7
    Kopečný stihl míč na poslední chvíli odehrát, jinak by z toho byl rohový kop pro Slavii.

6
    Nyní Vukadinović fauloval a míč tak získávají hosté.

4
    Vukadin VUKADINOVIĆ se postavil k exekuci pokutového kopu, poslal míč suverénně k tyči a máme tak první gól zápasu – 1:0!

3
    Penalta pro domácí!

3
    Zlín má míč na kopačkách a kombinuje.

2
    Ševci jsou hned v tlaku. Kopečný centroval do pokutového území, hostující obrana si však s tímto míčem poradila.

1
    Úvodní výkop provedli domácí hráči a ihned zahajují první útok.

1

FC Zlín: S. Dostál – Kopečný, Simerský (C), Černín, Bartošák – Didiba, Machalík – Vukadinović, Tkáč, Načkebia – Brandner.
    Náhradníci: Rakovan – Reiter, Buchvaldek, Červinka, Š. Polášek, Kulíšek, Bránecký, Ovesný, J. Kolář, Nombil, Ndiaye.

SK Slavia Praha B: Slavata – Trédl, Konečný, Hunal (C), Zachoval – Bužek, Slončík – Pech, Beran, D. Toula – Mi. Škoda.
    Náhradníci: Berkovec – Žitný, Perišić, Jelínek, Behenský, Belžík, Pikolon, Piták, Mikulanda, J. Dufek, Rama.

Rozhodčí: Beneš – Žurovec, Marek.

Hezké úterní odpoledne ze zlínské Letné, kde je na programu dohrávka Chance národní ligy mezi domácím FC Zlín a hostující SK Slavia Praha B.

Ševcům se vstup do nového soutěžního ročníku náramně povedl. Svěřenci trenéra Bronislava Červenky sice vstoupili do ročníku remízou v Líšni, pak si však připsali šest vítězství v řadě. Naposledy dovezli žluto-modří tři velmi cenné body z půdy brněnské Zbrojovky.

SK Slavia Praha B nevstoupila do soutěže vůbec špatně. Aktuálně má na kontě shodný počet výher i proher – tři. K tomu jednu remízu. V posledním kole remizovala rezerva Slavie na domácím hřišti 2:2 s Prostějovem. Pro zítřejší zápas se budou muset obejít bez významné pomoci z A-týmu, který též hraje soutěžní zápas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.