Havířov – Vel. Meziříčí 9:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (2:3 po s.n.)
SHKM Hodonín – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Opava – Kopřivnice 4:1 (kon.) | Tábor – Kadaň 9:2 (kon.)
Děčín – Písek 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Kralupy n. Vltavou 6:0 (kon.)
Kobra – Cheb 6:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 0:0 (odl.)
Příbram – Řisuty 5:3 (kon.)
HK Opava
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 18.09.2024, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • 2. liga • 1 • Skupina Východ

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Chalupa. (20:15:27)

Je dobojováno! Domácí Opava si připisuje do tabulky v prvním kole tři body. Vítězství Slezanu se nerodilo lehce a Kopřivnice se zásluhou Rašky ujala vedení, nicméně domácí čtyřmi góly vývoj utkání otočili. Nutno podotknout, že po zásluze. Červenobílí svého soupeře předčili především bruslařsky, což hostům dělalo po většinu duelu velké problémy v rozehrávce.

59:37
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Patrik Gola – 2 min., podrážení.
    58:47 Tomáš ROUSEK - 4:1

58:47
    Opava právě vstřelila branku!
    Je hotovo! Pojistku do odkryté klece přidává přes několik bránících hráčů TOMÁŠ ROUSEK! Bez asistence.

58:19
    Bartošák opouští své pracoviště, hosté v šesti!

57:43
    Ne, Kopřivnici se v posledních minutách vůbec nedaří dostat do souvislejšího tlaku. Tohle už pro Opavu začíná vypadat velice dobře.

56:30
    Jeden z klíčových momentů utkání! Marek Slíž teď z bezprostřední blízkosti vychytal Jakuba Macha a domácí drží dvoubrankové vedení.

56:20
    I nadále se hraje ve třetině Kopřivnice, Opavským se tlak soupeře podařilo dokonale otupit.

55:21
    Rána Adama Beránka z pravého kruhu skončila v lapačce Darka Bartošáka.

54:41
    Opavští v tuto chvíli operují v útočné třetině a nepouští hosty do útoku. To je vše, co momentálně Slezan potřebuje.

53:37
    Miroslav Marek po vyhraném vhazování po útočné třetině na nic nečekal a okamžitě vypálil. Slíž ale měl výhled odkrytý a bez potíží ránu ukryl v lapačce.

53:20
    Opavě se hru podařilo vyrovnat a nyní musel několikrát zasahovat také Bartošák.

52:30
    Další icing žlutomodrých.

52:20
    Zakázané uvolnění vidíme také ze strany Kopřivnice.

51:43
    Michal Velecký nyní dostal před branku exkluzivní přihrávku, z první ale vyprášil jen výstroj Marka Slíže!

51:34
    Další zakázané uvolnění Slezanu. V Kravařích je zaděláno na dramatickou koncovku.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 17. Vašenka (A. Beránek), 30. K. Stuchlík (Rousek), 38. Krejsa (Káňa, Ficek), 59. Rousek – 8. Raška (Gola, Slavík)

HK Opava: Slíž (Nowak) – A. Adamec, Šindelář (C), Ficek, R. Štěpánek, Jak. Ludvík, Thiel, Gřesík – Brodek, K. Stuchlík, Rousek (A) – Krejsa, Káňa, Kadula – Vašenka, A. Beránek, Štindl – Hradil, Wendelin, Häring.
    Trenér: Pavel Zdráhal

HC ISMM Kopřivnice: D. Bartošák (Kubáň) – M. Marek (A), Petrek, R. Bartošák, Slavík, P. Zeman, Mošnička, Hlaváč, Fojtík – Suchý, J. Mach (C), Pargač – Sluštík (A), Pastor, Siekierka – Raška, Gola, Velecký – Indrst, Spurný.
    Trenér: Josef Doboš

Rozhodčí: Rapák – Rychlý, Tvrdý