Admira Praha – Loko Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Povltavská 1:2 (kon.)
FK Admira Praha
1:1 (1:1)
FK Loko Praha
Středa 23.10.2024, 15:30 • Na Pecích, Praha-Kobylisy • 3. Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Pražské derby prodloužilo marné čekání na třetiligové vítězství oběma soupeřům – u domácích na osm zápasů, u hostů jen o jeden zápas méně. V první půli se trefil nejprve do vlastní sítě Rebibo, tu správnou trefil v předposlední minutě poločasu po dlouhém autu Matějka.
    Podprůměrný fotbal plný nepřesností přinesl po přestávce jedinou šanci na domácí straně, kterou zlikvidoval Dobiášovi brankář Štorc a skóre se v dalším průběhu zaslouženě nezměnilo. (17:26:55)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:13.

90+2

90+2
    Jaroslav Vaněk se tvrdě srazil s brankářem Jiřím Veselým, rozhodčí přerušil hru, ale o faul se nejedná.

90
    Hlavní rozhodčí Václav Kubec nastavuje 2 minuty.

90
    Čácha rohovým kopem vyloženě pohrdl, posílá ho prudce asi deset metrů za posledního spoluhráče a míč doskákal do autu.

90
    Dlouhý aut zleva se odráží na roh, dokáže Admira rozhodnout?

89
    V ponechané výhodě po faulu na Ifechukwua Amobiho se hosté prokombinovali až do zámezí.

87
    Střídání v týmu FK Loko Praha:
    ze hřiště odchází Maione, přichází L. Veselý.

86
    Žlutá karta pro FK Loko Praha (Patrik Slanina).

85
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Zahálka, přichází Burýšek.

84
    Čížkův nákop z půlící čáry dospěl až ke Štorcovi.

82
    ze hřiště odchází ex-vltavínský Kuchař, přichází Koutecký.

79
    Domácí odkopli míč Vaňkovi, míč ještě škrtnul o jeho kopačku a tak se pouze kope od brány.

78
    Mrázovi odskočil míč a hosté uháněli do brejku čtyři na tři, Slaninu však dokonale načasovaným skluzem odzbrojil Čížek.

77
    Rottův přímý kop odhlavičkoval Horák a domácí budou dokonce vhazovat.

75
    První odmávaný ofsajd domácích.

73
    Hra nemá příliš kvalitu, odvíjí se uprostřed hřiště a ani jedno mužstvo se nedostává do šancí.