Pardubice B – Teplice B 2:3 (kon.) | Jablonec B – Hradec Králové B 1:1 (kon.)
FK Jablonec B
1:1 (0:0)
FC Hradec Králové B
Středa 23.10.2024, 15:30 • Fotbalový stadion Břízky, Jablonec nad Nisou. • 3. Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše a budu se těšit u dalších textových přenosů. (21:58:21)

Sledovali jsme zápas, který fotbalové krásy příliš nenabídl. Hosty poslal do vedení z rohového kopu David Heidenreich, o pár minut později srovnal Succes Makanjuola, který se dostal k odraženému míči ve vápně a pálil přesně. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

90+3

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází L. Hruška, přichází J. Zeman.

85
    ze hřiště odchází V. Šimon, přichází T. Boniš.

80
    Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové B (Baloun).

76
    Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové B (Mahr).
    76. Succes MAKANJUOLA - 1:1

76
    Jablonec B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SUCCES MAKANJUOLA.

72
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází J. Vošahlík, přichází L. Romagnoli.
    68. David HEIDENREICH - 0:1

68
    Hradec Králové B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID HEIDENREICH.

68
    Hruškův průnik vypadal zajímavě, střela však neměla parametry.

61
    Ani jeden z týmu nechce udělat chybu a vše směřuje k zápasu bez branek.

51
    Aktivní Breda střílí do rukavic Vágnera.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:37.

V prvním poločase jsme viděli neuvěřitelnou bitvu s minimem šanci na obou stranách.

45+1

38
    Všechno nasvědčuje tomu, ze v prvním poločase gól neuvidíme.

34
    Špatný terén nedovoluje přesnou kombinaci, a tak je to boj.

27
    Zajímavá akce Mahra skončila na hlavě Huška.

24
    Jablonec je nyní aktivnější, hosté spíše brání a odkopavaji míče.

20
    Breda se hezky uvolnil, centr byl však nepřesný.

17
    Dobrý obranný zákrok, který předvedl Holovatskiy, ukončil akci Jablonce.

14
    Oba týmy volí spíše postupný útok, ale nedokáží překonat obranný systém soupeře.

9
    Zajímavá střela domácího hráče končí nad brankou.

5
    Úvod je z obou stran spíše opatrný.

2
    Ofsajdové postavení hostujícího hráče. Rozehrávat z hranice vlastní šestnáctky budou domácí.

1

Los kapitánů rozhodl o tom, že úvodní výkop zápasu budou mít hosté.

Bez rozhodčích se však hrát nedá, a tak si na výkop musíme ještě chvíli počkat.

Hráči nastupují na hřiště, zápas brzy začne.

FK Jablonec B: Kotlín – Breda, Hanzlíček, Hušek, Karban, Krulich, Kubát, Makanjuola, Malý, Melka, Vošahlík
    Náhradníci: Reiner – Čada, Hudák, Phan, Romagnoli, Svatý
    Trenér: Benjamin Vomáčka

FC Hradec Králové B: Vágner – Baloun, Heidenreich, Holovatskyi, Hruška, Hypšman, Jurčenko, Kadrmas, Mahr, Šimon, Vobejda
    Náhradníci: Čábelka – Boniš, Fejgl, Hampl, Kareš, Truhelka, Zeman
    Trenér: Tomáš Šilhavý

Rozhodčí: Fojtík – Jansa, Vodrážka.

V minulé sezóně zápas v Hradci skončil remízou 2:2 a v Jablonci domácí podlehli 1:2.

Hradec Králové má na kontě o dva body více a okupuje osmou pozici. V posledních 5 zápasech získal také 7 bodů. Naposledy jasně nestačil na Kladno, kde prohrál 0:3.

Jablonec se nachází na 11. místě tabulky se ziskem 13 bodů. V posledních pěti zápasech dokázal uhrát 7 bodů, všechny přivezl z půdy soupeře.

Vložené kolo kvůli povodním proti sobě postaví rezervy Jablonce a Hradce Králové. Vzhledem k tomu, že se hraje ve středu, dá se očekávat podpora hráčů z prvního mužstva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.