North wings Ústí – Akademici Plzeň 1:4 (kon.) | BO Ostrava – Black Dogs Budweis 1:3 (kon.)
konec
HC North Wings Ústí nad Labem
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Akademici Plzeň
Pondělí 17.02.2025, 18:45 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo
Předzápasové kurzy
     
    49:52
    Akademici Plzeň právě vstřelili branku!
    LUKÁŠ FOLD, projel ústeckou obranou jako nůž máslem, následně zakončil z mezikruží přesně do pravého rohu ústecké svatyně a zvyšuje náskok hostů.
    - 1:4.
    Asistence: Vít Reitspies.
     
    45:51
    Akademici Plzeň právě vstřelili branku!
    Hosté využívají i třetí přesilovku. TOMÁŠ PÁNEK prostřelil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě a puk doputoval až do ústecké branky. – 1:3.
    Asistence: Štěpán Říha, David Roubal.
     
    42:33
    Akademici Plzeň právě vstřelili branku!
    Hosté jdou do vedení po využití další přesilové hry. Skvěle to sehráli. David Roubal naservíroval puk na osamoceného TOMÁŠE SOUKUPA, ten z levé strany vystřelil, kotouč se ještě otřel o horní tyčku a zapadl za záda ústeckého gólmana. – 1:2.
    Asistence: David Roubal, Lukáš Folda.
     
    35:50
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Ústecký tým vyhrál vhazování před brankou hostů a kotouč se dostal k JAKUBU TOTOVI, který dokázal dostat kotouč mezi betonem brankáře Ženíška a levou tyčkou plzeňské branky. – 1:1.
    Asistence: Michal Svoboda, Jan Macel.
     
    29:16
    Akademici Plzeň právě vstřelili branku!
    LUKÁŠ FOLDA napřáhl a touto dělovkou vymetl všechny pavučiny v ústecké brance. Hosté využívají přesilovou hru po přesné střele do pravého horního růžku. – 0:1.
    Asistence: David Roubal.

    Roman Štěrba

    Branky a nahrávky: 36. Tot (Svoboda, Macel) – 30. Folda (Roubal), 43. Soukup (Roubal, Folda), 46. Pánek (Říha, Roubal), 50. Folda (Reitspies)


    HC North Wings Ústí nad Labem: Blažek (Kožnar) – Jarý, Bebelák, Petržílka, Werner, Šubrt (C), Kuchler, Štěpánek (A) – Sajdl, Dostál, Petr, Mareček, Svoboda, Mácha, Hurný, Prchal, Gottfried, Tot (A), Vondráček, Macel.
    Trenér: Jan Jindra.

    Akademici Plzeň: Ženíšek (Varga) – Sýkora, Matoušek, Štochl, Bláha, Pánek, Houdek – Votoupal, Reitspies, Folda, Roubal (A), Fořt, Říha (A), Soukup, Morawetz, Šibra (C).
    Trenér: Dominik Beer.

    Rozhodčí: Luboš Čamra – Jakub Janíček, Jakub Dědek

    Diváci: 295