Jablonec – Ostrava 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 0:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FK Pardubice
0:3 (0:3)
FK Mladá Boleslav
Sobota 27.08.2022, 16:00 • Ďolíček, Praha - Vršovice • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Konec zápasu. Ve druhé půli se skóre neměnilo a Pardubice tak v Ďolíčku podlehly Mladé Boleslavi 0:3. Doplatily zejména na velice špatnou první půli, ve které nebyly důstojným soupeřem. Po přestávce sice měly více ze hry, s výsledkem ale už nic udělat nedokázaly. (17:58:20)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:16.

90+4

90+3
    Domácí neúspěšně rozehrávali rohový kop, po kterém hosté odkopl balón na polovinu soupeře, kde si s ním trochu krkolomně poradil Tomáš Vlček.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

83
    Další přerušení kvůli zdravotním potížím. Znovu na domácí straně, Tomáš Solil totiž z blízka inkasoval ránu balónem přímo do břicha.

81
    Tomáš Koukola na půlce hřiště fauloval a Vojtěch Kubista chtěl překvapit brankáře Pardubic, míč ale poslal daleko vedle brány.

80
    Nově příchozí Nana ihned vybojoval volný přímý kop, když si pokryl balón a vykoledoval si nedovolený zákrok soupeře.

79
    Střídání v týmu FK Pardubice:
    ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Nana Akosah-Bempah.

77
    Tomáš Vlček sice vystihl dráhu přihrávku směřující do vápna, bohužel pro něj se ale míč odrazil jen k Patriku Žitnému. Ten po pár minutách na hřišti nebezpečně vystřelil, Jakub Markovič vyrazil na roh.

76
    Na to, že jde teprve o jeho třetí ligový zápas, tak si Tomáš Koukola poradil mazácky. Balón pokryl před dotírajícím útočníkem a udržel ho pro svůj tým.

74
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Milan Škoda, přichází Vojtěch Stránský.
    ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Patrik Žitný.

73
    Matěj Helešic už je naštěstí na nohou a bude moct pokračovat. Hosté si nyní vypracovali standardní situaci, když po výkopu Polačka byl faulován Dancák.

71
    Nepříjemný moment. Matěj Helešic ve snaze hrát balón dostal úder do hlavy a rozhodčí ihned přerušuje hru, aby domácí hráč mohl být ošetřen.

69
    Pardubáci na levé straně rychle rozehráli autové vhazování a Matěj Helešic centrem našel hlavu Pavla Černého, zkušený útočník však zamířil nad.

67
    ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Samuel Dancák.
    ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Ubong Moses Ekpai.

66
    Dvakrát v rychlém sledu si domácí hráči vybojovali standardní situaci. Tu první rozehráli na krátko, tu druhou Michal Hlavatý poslal do pokutového území. Obrana odvrací.

63
    Po sklepnutí Červenky do strany pro Solila domácí záložník odcentrovat, trefil ale jen rukavice brankáře Polačka.

62
    Leandro Lima je zatím jednoznačně nejúčinnějším střídáním domácího týmu. Je hodně aktivní a snaží se hrát dopředu, zatím mu ale chybí to pomyslné štěstíčko.